• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALUSA_SECUNDUSDon't Starve Together a Oxygen Not Included
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    kecej nam do toho klidne, more than welcome!
    WHATEVER
    WHATEVER --- ---
    Tohle je nejaky soukromejsi auditko pro skupinu co hraje na nejakym svym serveru DST? nebo do toho muzou kecat i ostatni? :) Ja hrala zatim hlavne single, reign of giants a ted shipwrecked. Together me moc nebavil, pac mi to tam vzdycky nekdo posral...lisi se to od singlu nejak vyrazne? Hrala jsem na zacatku kdyz spustili betu a pak jsem se na to vykaslala.

    SALUSA_SECUNDUS:
    1. Wigfried - doporucuju wiki: http://dont-starve-game.wikia.com/wiki/Crock_Pot, tady rovnou vidis co muzes delat twigs - nic moc, tak ty spizy leda. Neni to nejak vyzivny.
    3. Wilson - je nej, prezila jsem s nim nejdyl, asi 160 dni.
    4. Woodie - ten je ale dobrej na poradny vobludy a bosse, v bobrim stavu rozzvejka snad vsecko a nemuze pak doopravdy chcipnout coz je velky plus - jen pak stravis hodne casu s tou sanity no. Kdyz chytne amok, tak to vyuziju k tomu ze rozkousu nejakej les a mam zasobu dreva na celou zimu.

    HANZILLA:
    kdyz ti vsechno zmokne a jsi cely promoceny, zacnou ti veci klouzat z rukou. Takze kdyz chces pokacet strom tak musis porad sbirat sekeru ze zeme, takze voser a pruser kdyz chces neco zabit. A klesa ti sanity.

    Nejradsi hraju od podzimu, na to staci mit drevo a nasuseny maso. V klidku si prosmejdim mapu, najdu idealni misto mezi lesem, sutrama a kravama, nekde u louky kde je dost kraliku. Na leto uz potrebuju mit lednicku na jidlo co se rychle kazi a na led, a to obcas trva. Navic v lete mi nejcasteji zacne neco nahodne horet...a to pak vypinam komp a jsem urazena.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    Winter Hat = shave beefalo + spider silk
    Earmuffs = rabbit + twig
    Heat stone = rocks + pickaxe + flint

    Cooked green mushroom = +15 sanity

    2 eggs + 1 Monster Meat + 1 cooked morsel = bacon & eggs.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak vzhledem k tomu ze pokazdy kdyz sem tam byl, tak me neco zabilo, tak me to tam nejak nelaka

    ted mam prioritu prezit zimu.. az se to povede, muze se jit na dalsi challenge, ale sel bych jedno po druhym :)

    ale jako at tam jeskyne pro me za me klidne jsou, ja do nich chodit nebudu zatim ..
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    v cem je no caves dobry? ja tam moc nechodim, ale at se zbytecne neochudime o nejaky zazitky :D
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    HANZILLA: hm, ja bych nic nezlehcoval, to je trapny. jediny co bych menil je velikost sveta a rocni obdobi, pokud bysme chteli zmenu.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja bych zacal od jara, medium, no caves

    a beru woodieho
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    ELEMENT_LEAD: no ono v DEFAULT nastaveni je to celkem tezky, nemas moc casu, ale da se prodlouzit to obodobi jak dlouho trva, tim ziskas nejakej cas.

    takze si tu hru muzeme "ulehcit" nicmene, vzhledem k tomu ze vetsinou koncim na 30. dnu, ke kterymu se dostavam, tak bez pauzy , pokud server nevypnes, to je potreba na necem takovym ukoncit :D

    muzeme si tam dat o stupen vic surovin atd, ale mam rad kdyz to je challenge
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    dneska bysme se to mohli pokusit zalozit na farmach/slepicich

    ryby uz byly, vcely taky, kralici taky
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ted tam maji nejakou zlou kytku, ktera zabila robota :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    se mi libi ze to je dost pristupny a necha te to hrat a pak si to s tebou vytre prdel :)

    a takhle to rozjedes Xkrat na Xzpusobu a pokazdy se ti to sesype nejak jinak.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    jestli to hrajou fakt poprve, tak to nemaji sanci dat. ono to je suprove vyreseny, ze to vypada, ze je vsechno v cajku, v cajku, drobna krize, najdes reseni, krize zazehnana, v cajku, ses survivor jak tom hanks a najednou ses mrtvej...
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: uz na zacatku, (mam to bez zvuku) kdy nesbiraj co lezi na zemi, co muzou, me prislo ze to nedaji :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    no ted se tam zacinaji trosku motat, moc jim na zimu neduveruju :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    ja kompiluju tipy co jsem nasel, hodim to pak sem pro vecer
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    HANZILLA: 4)byla narazka na:

    d: hanzi pockej na nas s tim division at si dame spolu.
    h: neee neee ja budu hrat solo na 30tce se sejdem.
    d: uz sme na tricitce, dem na to?
    h: me uz to nebavi

    :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    udelali dve farmicky, to ka davas seeds a cekas co ti z toho vyroste.. nevim co mu tam z toho vypadlo, ale upek z toho popcorn, takze to vypada ze ti z toho neco random vyroste a ne mrkev pokazdy..
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS:
    Vcera jsme si takovy misto nasel... Planina - spusta krav = hnojivo!
    hned pod planinou se to delilo na podklad, ktery byl pro kastasny a podklad pro smrky... - nestudoval jsem to ale vypozoroval jsem, (pokud je to kvuli tomu) ze kdyz das rostlinu na spatnej podklad, zacne ti hnit a ikdyz uz je ohnojena, cela umre a musis ji nekam presadit. takze z tohodle duvodu je dobry byt pobliz vseho, protoze nekde rostou jedny berries, jinde druhy.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    wolfgang umira hlady a vsechny hejtuje ze mu nedaji najist :)

    jinak vysadili par berries a nasli kravy, takze to muzou rovnou ohovnit.. ale nemaj jich vic jak 5 zatim
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    ELEMENT_LEAD:
    1) souhlas
    2) moc silnej duch - imho nejsilnejsi zbran ve hre
    3) prislo mi taky ze z toho neni zadny zradlo uzitecny
    4) ja jeste nevyhorel, ikdyz to hraju furt dokola, porad me to bavi - takovej MINECRAFT 100x jinak :D
    5) po dlouhem testovani a zvazovani, je IMHO lepsi mit svet velkej (ten basic) - mas pravdu ze uz i ten malej je obrovskej, ale pokud prezijes nejkritictejsi obdobi (predtim v nasme pripade zimu), muze se stat, ze uz nebude kde co farmit a toho se bojim.
    6) jsem pro cokoliv ;)
    7) Neobchazi nic.. jediny co, tak muze craftit jak kdyby stala vedle science machine. zlato porad potrebujes na vsechno (jediny co, tka nepotrebujes 2 zlata, aby parta mela batohy) + bez science machine stejne neudela material na crafteni alchemy lab, takze se tomu vyhne jen prvnich par dni.
    + ma nevyhodu, ze pokud maso neni uplne cerstvy, tak ji to vadi.
    8) na to je potreba se fakt nekde rozdelit poradne... myslim ze jsme uz vetsiny technologii dosahli.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam