• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALUSA_SECUNDUSDon't Starve Together a Oxygen Not Included
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    no ja si porad myslim, ze se muze stat, ze nekdo umre a ze by bylo dobry od zacatku na to myslet a sbirat od zacatku neco co dobre hnije. ten potion na +ztraceny hp neni zas az tak tezky vyrobit. jen zacit nad tim premyslet AZ kdyz uz to potrebujes je docela pozde.
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: No ja spis ocekaval ze zacnes davat na me rady :D to neni zebych poucoval, ale kdzy vim ze je neco nebezpecny, neposlu tam nikoho z vas :D

    ale jinak sem se docela bavil nad tim, jak furt umiras a pak mi te bylo chvilku i lito

    aspon jsi mel krasnou podivanou.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja se musim nejak odnaucit ty samostatny vyjezdy do nehostinnych krajin.. koukal sem, ze ten tentacle dava 50 damage, coz pri 38 HP nedava moc velkou nadeji na preziti.. a hlavne sem si myslel, ze jim bude v zime zima :)

    pak sem zjistil, ze jim zima neni a svihaj co to da a videl jsem divoky prasata, jak se s nima perou a jeden dokonce zabili.. tak sem jenom sel sesbirat co z nej vypadlo a spoustu monster meat, protoze nejaky ztraty prasata precejenom meli pri tom utoku

    a nakonec me fascinovalo, jak soustava 3 tentacles bicuje to nejvyssi spider hnizdo, nemoh sem se od toho odtrhnout a kdyz sem chtel jako spravna hyena posbirat monster meat, tak se mi to stalo osudnym :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    jinak Woodie docela dobry, ale bobra sem teda krome zacatku vubec nepouzival.. akorat kdyz se mi sam od sebe premenil a ja to necekal.. jinak to sazeni stromu je super vec na sanity, z nuly na max to chce vysazet 20-30 stromu a je to
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Cheerleader?!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    jo, ja se svejma 38 HP budu velet utoku v bobrim prevleku :)
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    ELEMENT_LEAD: Zabiram si jeho balls - to bude meatballs panecku! :D
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: neboj jeste ho uvidis, pristi zimu totiz budeme lovit my jeho. dokud si nepolozime to jeho stegosauri parozi nad krb, tak nejsme zadni survivori
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja sem si vcera sel lehnout, ale este asi dve hodiny se mi to vsecho mihalo pred ocima a nemoh sem zabrat.. :)

    pro me nejvetsi prekvapko Yeti :) prisel sem si jako ve filmu Cloverfield, jenom sem to koutkem oka zahlid a pak uz sme jenom utikali utikali utikali a byly posrany az za usima :)
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    HANZILLA: nestras furt, to nemuze byt tak maly. jestlis jeste nebyl v africe, taks nic nevidel :)
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    ELEMENT_LEAD: TOP je monster meat a 3 ledy/kastany - meatballs gratis! :D

    jsem na nas pysnej, ani se tolik neumiralo... hromosvody ready, tak ted to jen nepodpalit a hura pokracovat

    jen mam obavu, ze jsme mapu vytezili skoro celou - jak ji mame malou, moc mist kde jsme jeste nebyli tam imho uz neni :(
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    WINTER SURVIVED!!!!
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    mvp vcerejska byly meatballs. zejmena kralik + 3 kastany a kralik + 3 ledy :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WHATEVER: asi jsou zvykli :)
    WHATEVER
    WHATEVER --- ---
    ELEMENT_LEAD: :D a jeste te neutratili jo.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    jinak u nas to vetsinou poseru ja, jenom kluci mi nic nerikaji, protoze jsou hodni. od malych prohrezku typu prijdu domu a vyzeru lednici a sporak, ze sem si myslel, ze to je pro me a nebylo. po udelame zasoby uhli na zimu, takze zapalime les ze ktereho chytne treant, kterej horici prijde na navstevu do tabora a vsechno shori. po 4 hodinach hry ne uplne prijemna situace :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WHATEVER: zatim hrajeme endless, protoze si to snazime osahat a prijit tomu na kloub. jak si budem trochu jistejsi v kramflecich, tak to asi prehodnotime pro ten spravnej adrenalin :)
    WHATEVER
    WHATEVER --- ---
    a jedete survival, endless nebo wilderness ?
    WHATEVER
    WHATEVER --- ---
    tak ja si to dneska dam a az se zorientuju tak se nekdy prijdu mrknout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam