• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALUSA_SECUNDUSDon't Starve Together a Oxygen Not Included
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    HANZILLA: nestras furt, to nemuze byt tak maly. jestlis jeste nebyl v africe, taks nic nevidel :)
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    ELEMENT_LEAD: TOP je monster meat a 3 ledy/kastany - meatballs gratis! :D

    jsem na nas pysnej, ani se tolik neumiralo... hromosvody ready, tak ted to jen nepodpalit a hura pokracovat

    jen mam obavu, ze jsme mapu vytezili skoro celou - jak ji mame malou, moc mist kde jsme jeste nebyli tam imho uz neni :(
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    WINTER SURVIVED!!!!
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    mvp vcerejska byly meatballs. zejmena kralik + 3 kastany a kralik + 3 ledy :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WHATEVER: asi jsou zvykli :)
    WHATEVER
    WHATEVER --- ---
    ELEMENT_LEAD: :D a jeste te neutratili jo.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    jinak u nas to vetsinou poseru ja, jenom kluci mi nic nerikaji, protoze jsou hodni. od malych prohrezku typu prijdu domu a vyzeru lednici a sporak, ze sem si myslel, ze to je pro me a nebylo. po udelame zasoby uhli na zimu, takze zapalime les ze ktereho chytne treant, kterej horici prijde na navstevu do tabora a vsechno shori. po 4 hodinach hry ne uplne prijemna situace :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WHATEVER: zatim hrajeme endless, protoze si to snazime osahat a prijit tomu na kloub. jak si budem trochu jistejsi v kramflecich, tak to asi prehodnotime pro ten spravnej adrenalin :)
    WHATEVER
    WHATEVER --- ---
    a jedete survival, endless nebo wilderness ?
    WHATEVER
    WHATEVER --- ---
    tak ja si to dneska dam a az se zorientuju tak se nekdy prijdu mrknout.
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    WHATEVER: nevim, ja to resim tim, ze si den prodlouzim a okradam se o noc.

    Klidne kdykoliv.

    My zatim hrali skoro kazdej den 1-2 hry.. zatim se nam nepodarilo si ten svet udrzet tak, abychom dalsi den opravdu pokracovali, takze budeme radi za kazdou pracovni silu co se prida.

    myslim ze v tomhle duchu budeme pokracovat jeste dlouho :) - nez se naucime prezit kriticke obdobi zimy.
    WHATEVER
    WHATEVER --- ---
    HANZILLA: dik za pozvani, strasne bych rada ale kdyz ja ted na to mam strasne malo casu, tak jednou tydne max...takze zrovna na together nejsem nejlepsi spoluhrac no. Navic ted s novejma dark souls a uncharted...proc nema den vic hodin? :)
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    WHATEVER: feel free to join! :) jinak kdyby byl zajem. je moznost se pridat k nam na hladoveni.

    ano obcas to nekdo posere, ale ta teamova prace je asi na te hre nejzabavnejsi :D - tzn nechces se pridat?
    WHATEVER
    WHATEVER --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: LOL. To chapu no s tim PVP. Tak to si to budu muset asi pustit.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ono je to ale asi logicky, protoze Woodie byl pro PvP asi strasne OP a vsechny zabijel..
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    WHATEVER: ad Woodie.. ten je prave v Together docela zasadne prebudovanej jak v singlu a funguje uplne jinak.. coz bylo velky rozcarovani, protoze sem si ho prave nastudoval z wiki, tesil se na to celej den az k tomu zasednu a pak sem po dvou minutach umrel jako bobr (!) a byl sem pak celej vecer nasranej :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    160 dni dobra prace!!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    kecej nam do toho klidne, more than welcome!
    WHATEVER
    WHATEVER --- ---
    Tohle je nejaky soukromejsi auditko pro skupinu co hraje na nejakym svym serveru DST? nebo do toho muzou kecat i ostatni? :) Ja hrala zatim hlavne single, reign of giants a ted shipwrecked. Together me moc nebavil, pac mi to tam vzdycky nekdo posral...lisi se to od singlu nejak vyrazne? Hrala jsem na zacatku kdyz spustili betu a pak jsem se na to vykaslala.

    SALUSA_SECUNDUS:
    1. Wigfried - doporucuju wiki: http://dont-starve-game.wikia.com/wiki/Crock_Pot, tady rovnou vidis co muzes delat twigs - nic moc, tak ty spizy leda. Neni to nejak vyzivny.
    3. Wilson - je nej, prezila jsem s nim nejdyl, asi 160 dni.
    4. Woodie - ten je ale dobrej na poradny vobludy a bosse, v bobrim stavu rozzvejka snad vsecko a nemuze pak doopravdy chcipnout coz je velky plus - jen pak stravis hodne casu s tou sanity no. Kdyz chytne amok, tak to vyuziju k tomu ze rozkousu nejakej les a mam zasobu dreva na celou zimu.

    HANZILLA:
    kdyz ti vsechno zmokne a jsi cely promoceny, zacnou ti veci klouzat z rukou. Takze kdyz chces pokacet strom tak musis porad sbirat sekeru ze zeme, takze voser a pruser kdyz chces neco zabit. A klesa ti sanity.

    Nejradsi hraju od podzimu, na to staci mit drevo a nasuseny maso. V klidku si prosmejdim mapu, najdu idealni misto mezi lesem, sutrama a kravama, nekde u louky kde je dost kraliku. Na leto uz potrebuju mit lednicku na jidlo co se rychle kazi a na led, a to obcas trva. Navic v lete mi nejcasteji zacne neco nahodne horet...a to pak vypinam komp a jsem urazena.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    Winter Hat = shave beefalo + spider silk
    Earmuffs = rabbit + twig
    Heat stone = rocks + pickaxe + flint

    Cooked green mushroom = +15 sanity

    2 eggs + 1 Monster Meat + 1 cooked morsel = bacon & eggs.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam