• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TREEMarihuana Travel - zkušenosti ze zahraničí
    Zkušenosti s tím jak které země přistupují k marihuaně, kde si jí obstarat, jakou očekávat kvalitu a další témata pro dlouhodobé konzumenty THC na cestách.
    rozbalit záhlaví
    PEPOSH
    PEPOSH --- ---
    Čaues, máte někdo, pls, nějakou čerstvou zkušenost se situací ohledně konopí směr Balkán - Slovinsko, Bosna, Černá hora, jak koukaj na konzumenty, jaká je situace s drženim, převozem a tak...chystáme se na trip a s timhle směrem nemám žádnou zkušenost? Díky!
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    TEDOVSKY: Tak bych to diporucoval kombinovat a CBD ktery tam normalne koupis :)) sebo na stav a cbd na chut :D :D :D
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    JESTEDMAN: Abych to upřesnil. Poslal jsem to hotelu. Personál jsem obeznámil s tím, že přijde neoznačený balíček z Čech v nějakém časovém horizontu + jaký má poznávací znaky s tím, že je to skrytý dárek pro ženu .)

    GUMIDEK30: jenomže já porstě nekouřím jen pro to bejt zhulenej . Navíc jsem se pohyboval na místech kde není klasickej turistickej ruch ) #olddog
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    TEDOVSKY: my kupovali na místě vždy, od černochů, co prodávají cetky na pláži . . . nahulovalo to jak prase i když to vypadalo jako seno :)
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    TEDOVSKY: poslal sis to sám sobě na hotel tejden dopředu?
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    VYHULENY_UFO: jsou místa kde se to nedá sehnat, například na té Lefkadě bych byl uplně bez šance, nejsem li teda ochotnej kouřit to jejich přesušený seno. Pošta na hotel byla skvělá volba. Všechno proběhlo velmi hladce.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TEDOVSKY: nejlepsi reseni je koupit na miste. kvuli 3g se dostat do problemu, to se vyplati...
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    Čao, máte někdo tip, jak bezpečně převést letadlem cca 3g skunku na trase viden - recko ? Našel jsme spoustu informací ale přijdou mi spíš zamtečný .
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    PRASECI_SOIREE: vůbec netuším, koupili jsme si naše první auto, červenýho forda fokuse . .. mladej dredy vzádu a tunely v uších a na zadních sedačkách bulteriéra . . . no a je fakt že na zadním skle byla nalepená grumpy cat, co měla zvedlej prostředníček - po bylo ještě po původním majiteli :D ale nebyla to nijak velká samoleka a ten prostredníček byl sotva vidět :D . . . ale možná to mohl bejt důvod no . . .
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    PRASECI_SOIREE: jo stalo se to před covidem . . . :) 3 roky z5
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    PRASECI_SOIREE: no sjížděli jsme na benzinu, a za náma tajní, najednou blikačky a ať je následujeme, dovezli nás na celnici, tam přišli celníci, na nic sme nesměli šahat, psa nechat v autě ( v 30° ) otevřít kufr, vytáhli bágly krosnu . . ptali se čí je co, tak sme řekli, že věci v krosně máme oba, normálně aj ponožky nám obraceli naruby, pak sem jim teda řekl, že v žádným případě psa v autě nenechám tak že ho můžu vzít ven ale zajistit si ho ( mám bulteriéra byli z něho upe posraní) a ještě sem začal z báglu tahat vodu co sem mu nalil do misky a to mě málem zastřelili, prej já sem řekl na nic nesahat . . . :D no ale ještě sme si dělali prdel, že určitě něco povezeme na slovensko, když víme jak to tam chodí, že nejsme kokoti . . . no ale nepřesvědčili jsme je :-D stěry z volantu, palubovky a tak . . .
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    PRASECI_SOIREE: my jeli autem teda a na hranicích nám čeští fízlové obrátili auto vzhůru nohama ( nic jsme nevezli ) byli dost zklamaní, volali aj psa, ale byli s ním někde na zásahu. Jako perličku bych vypíchnul, že můj chlap dostal k narozeninám bombony ve tvaru čuráků ( jo dobře možná to vypadalo jako koláče :-D ) ten fízl to vysypal z tej krabičky na ruku a začal k tomu čichat, no já byl mrtvej smíchy . . . .:-D aj peněženky nám projeli .. . měli jsme karty na hraní žolíků a byli to karty s nahejma chlapama většinou BDSM tématika . . všechny ty karty projel . . . :D buď byl teplej, nebo hodně chtěl něco najít :-D :-D no a když jsme vyjeli z té celnice, za 500m nás brali na slovenský straně :D ale to sme jim řekli, že už nás vzali češi, tak nás pustili :-D takže doporučuju !!!! :D
    SADY
    SADY --- ---
    VYHULENY_UFO: nezjistoval jsem si nic, protoze to je stejne omezeny na lekarsky vyuziti a na slovensko nejedu, jen jsem se podelil o info co mam a dal me to ted zrovna nezajima
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SADY: by mělo dojít od 1. května 2021.

    BY MĚLO... ses si jisty, ze k tomu doslo? na slovensku resili kolem kvetna jiny veci, rozpad vlady, vakcinu sputnik... ;)
    SADY
    SADY --- ---
    VYHULENY_UFO: uz je to bezpredmetne, ale jinak by to bylo tak, ze by ti to zabavili, ale nezadrzeli/neresili te do vysledku testu, takze furt lepsi nez rict ze mas THC, nad tim nemusim premyslet
    SADY
    SADY --- ---
    SADY: hmmm, tak ne...

    Po letitých diskuzích bude nepsychoaktivní Cannabidiol (CBD) na Slovensku oficiálně vyřazen ze seznamu omamných a psychotropních látek. Návrh předložila liberální strana SaS. S podporou většiny poslanců, parlament rozhodnutí odhlasoval a k legalizaci tohoto kanabinoidu by mělo dojít od 1. května 2021.

    Avšak všechno má své “ale”. CBD bude na Slovensku legální pouze jako látka k využití v medicíně, nikoliv jako doplněk stravy pro širokou veřejnost. S jeho účinky se počítá skutečně výhradně pro potřeby osob s vážným onemocněním, jež si využití této látky bude žádat. Jedná se především o pacienty s Alzheimerovou a Parkinsonovou chorobou, roztroušenou sklerózou nebo schizofrenií.

    Legalizace CBD na Slovensku - změny zákona 2021 | Cannapio
    https://www.semena-marihuany.cz/cs/blog/1251-aktualne-legalizace-cbd-na-slovensku
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SADY: premejslel si nekdy nad tim, jak dlouho muze slovensky policii trvat, nez si laboratorne overi, ze to co ti zabavili je skutecne cbd a nikoliv thc huleni..? myslim, ze to asi nebude fungovat ve stylu, ty jim reknes, ze mas jenom cbd huleni a oni ti reknou "fajn, bez dal" ... :D
    SADY
    SADY --- ---
    PRASECI_SOIREE: pokud dobre pamatuju, tak cbd je tam legal, v pripade pasungu muzes aspon zkusit mit to v origo cbd obalu... nebo si vzit pouze cbd matros
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PRASECI_SOIREE: jo na slovensko si toho muzes vzit kolik chces, tam se netresta....
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Split ? Nejakej typ ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam