• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tak copak dělám 7. října... jooo, celej den sedím ve škole, kde není jediný spawn ani nic jiného. Totální klasika. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: 7. října
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: A kdy že by to mělo být v té Praze, už se to ví?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: dobry, myslim ze kdyz takhle bude vypadat i Praha, tak si jeste budu muset hodne rozmyslet, jestli se vlastne vyplati na event jit (resp. pripadne zustat tam)

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Safari zone v Paříži, spawny dostupné po celém městě. Prý jsou k chycení i S,F,A,R,I,Z,O,N,E Unowns :)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    EVILMIND: tak ja ti to povim jo? nechal bych ho zalejvat zahradu :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: proc? Specialne co bys delal s Blastoise treba? :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: já bych hlavně chtěl aby ty základní tři boostly :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    COBRA_: kdyz nas bude vic, tak bych sel, porad mi chybi ve sbirce.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    WABICEK: dyt je to ctyrka nebo tak neco. To nedam.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    COBRA_: to das sam
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    nevim, ale sel bych nekdy raidovat nakyho venusaura
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nevite, je ted nekde v Praze Bulbasaur nest?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ukazka jak to vypada, kdyz mate vic EX passu - v baglu se stackujou, a jsou videt az po rozkliku na jednotliva mista

    https://twitter.com/miyasamatl39/status/908113664409923584
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: no uvidime, jsem si projel location history na google a dal jsem dohromady vsechny raidy tenhle mesic, tak se budu proste snazit to vic tocit, vic pro to udelat nemuzu... Zatim prave tezko tipovat jak moc rare budou Mewtwo raidy, hadam to bude asi to, co nejvic ted testujou, tipnul bych si, ze to nechteji mit uplne common jako jsou legendy ted, ale zase asi nechteji frustrovat vsechny tim, ze to bude nejakej jeden tejdne, kam se 99 procent lidi nedostane.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: take chodim jen na free daily, jen vcera jsem dal vyjimecne tri, abych chytil prvniho Entei, coz se podarilo.
    Pokud budou EX raidy tak caste, jako ted Entei, tak postupne dojde na kazdy gym. Staci jich mit tak 10-20 ruznych za posledni mesic a nevidel bych v tom problem.

    EVILMIND: no pokud to bude tak, tak je to problem. Na frekventovanych mistech jako treba Mirak se na jednom raidu otoci klidne 50+ hracu kazdy den.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jinak dalsi zajimava teorie je, ze to neni podle casu, ale proste xx poslednich hracu, co raidovalo ten gym. Tj. v centru to muze byt mnohem kratsi doba nez nekde na vesnici...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    z druhe vlny EX raidu to vypada, ze pozvanku dostanou lidi co tam raidovali tak max mesic dozadu (tezko rict, protoze vetsinou tam chodi opakovane)
    kazdopadne premejslim, ze si to zacnu nekam psat, a protoze chodim ted fakticky jen na free daily (mam asi 30 passu ale nehodlam je pouzit na neco co nechci), tak se budu aspon snazit pokazdy byt na jinem gymu...
    EMPORIO
    EMPORIO --- ---
    ZPC: nebyt brnensky challenge skupiny, tak uz to taky nehraju :D
    ZPC
    ZPC --- ---
    EMPORIO: tak jsem myslel, že PoGo zase nainstaluju a rozchodim, ale vzhledem k tomu, že Ti skoro vůbec nerozumim, tak se na to asi vykašlu... *demotivated*
    EMPORIO
    EMPORIO --- ---
    EMPORIO: tohle je pokus s ffangem a flamethrowerem

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam