• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HANZO: Zatim neni ohlaseny kdy registrace bude, pocitam nejdriv pristi tejden. A i dost pochybuju, ze by po tom fiasku neudelali nejaky zmeny...
    HANZO
    HANZO --- ---
    Víte někdo, jak to bude s tou registrací na Safari? Třeba ten link co bude a pak se oživí? Nerad bych to prošvihnul :D
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Ja kdyz dotazil, tak nas na flareona bylo hned po vylihnuti 18 :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: ja taky :-) nastesti nekdo priskocil na toho flareona, se mi solo moc nechtelo. Nicmene ani jeden z nich nebyl z tech sponzorovanejch, resp. si nejsem uplne jistej, jestli se to pocita na ty s tim znakem, nebo na vsechny v prostoru obchodaku (smysl by mohlo davat oboji). Uvidime, kazdopadne stejne se snazim kazdej raid delat na jinem gymu, takze to bylo k necemu i kdyby tam uz dalsi EX nebyl.
    UBU
    UBU --- ---
    sem to vzal u prace pres cernak a dva raidy sem tam zkusmo dal, nedalo mi to... tak uvidime :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ja taky, celej event - a fakt to nesouvisi, jelikoz je ve ctvrtek statni svatek a v patek dekansky volno, tak jsem vzal dovolenou zbyle tri dny jeste nez byl event ohlasen... bohuzel teda ale musim na par dni odjet mimo mobilni signal, ale i tak vidim hory, HORY dustu :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RIROUCH: tak to bude 1 legendarni pes a mozna Mewtow, masivni exp gain :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: MUHAHAHA to mám zrovna dovolenou
    RIROUCH
    RIROUCH --- ---
    Celebrate the Equinox! - Pokémon GO
    Registering a new Pokémon to your Pokédex during this limited-time celebration will earn you triple the normal XP.

    HAHA, to jsou šašci.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: No snad to není místo toho, nebo tak něco. Poslední dobou jsou nějací plodní, tak se bojím, kdy se to vyčerpá.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: vsak za mesic mas Halloween
    XSI
    XSI --- ---
    Tak to se těch double expů nedočkám :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    DOUBLE STARDUST!!!

    From 1:00 P.M. PDT on September 22 to 1:00 P.M. PDT on October 2, 2017, you’ll have the opportunity to earn double Stardust for catching Pokémon and hatching Eggs as you walk around your neighborhood discovering new sights. While you’re out exploring, be sure to visit your local PokéStops and Gyms to collect special 2 km Eggs that have the opportunity to hatch Pokémon such as Chansey, Mareep, Larvitar, and more. You’ll also be able to get special boxes from the in-game shop that feature items like Lucky Eggs, Lure Modules, and all-new Super Incubators which hatch Eggs 1.5 times quicker!

    Celebrate the Equinox! - Pokémon GO
    http://pokemongolive.com/en/post/equinox2017
    SARGO
    SARGO --- ---
    Průběžný dotčený kník:
    Počet chycených magicarpů: 1003. Shiny: 0.
    ...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak zatim to vypada vsude ve stejny casy raidu, a uz jsem videl na FB fnukat nejaky kluky, ze rodice je takhle vecer do obchodaku nepustej... nasere :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: mela by to byt takova ta celostranskova notifikace, co vyskakovala treba pri startu legend apod. Nicmene, i kdybys to minul, tak by se ti proste objevil pass v baglu.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: to ti nepovím, jak jsi psal jmenuji se vsechny stejne
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: ted mi šlo spíš o to jak se ta pozvánka poslala, zapl jsi pogo a vyletěla pozvánka nebo jsi musel něco udělat
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: coz vlastne znamena, ze dost mozna ty lidi, co uz se ted domlouvaj, az na miste zjistej, ze kazdej ma pozvanku na jinej gym v obchodaku, urcite nikoho z nich nenapadlo clicknout na to get direction... :-) Protoze na redditu jsem videl, ze v jinejch unibailech prej to je na vsech gymech, ne na jednom.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam