• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: tam je blby kino, ze salu neni videt na ten 6-stop, ale jen o kousek :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    losovani o dalsi vstupenky - https://mallevents.cloud/pgoccm1
    250 z prihlasenych bude nahodne vybrano
    jesteze je nenapadlo to takhle delat cely, pri me notoricke smule bych byl predem vyrazen :-)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ja tam pojedu s brachou.. taky se mu povedlo se zaregistrovat a on pak musi vypadnout v poledne.. protoze jdou od 14 do divadla.. tak pojedeme uz nejak brzo.

    A nevim.. vidim to tak, ze si pustim PoGo Plus (resp. Go-tcha :) a spis si tam projdu obchody.. potrebuju koupit naky veci na sebe.. tak to aspon takhle vyuziju :) Nedelam si moc iluze o programu..

    no a pak odpoledne bych docela zase do kina.. Na Blade Runnera 2049 :)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    PAJA07: klidně, já jen mezi 9-12 mám něco jiného tak přijdu později. Ale už jsem četl jinde na fórech ze se chytají přijít na 7.

    Jinak já stejně asi budu nejvíce času na 6 stopu v vzadu CCMka, jen se budu muset přípravit, protože odliv míčku je tam neskutečný. Hold strávím příští pátek v tramvaji :-)))
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    MISOHU: super
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    MISOHU: presne tak..

    hele, tak udelame tam nakej mini nyx sraz, kdyz uz? :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: na fb jsem zahlídl od toho správce že to nevadí a stačí ho mít sebou připravený až tam pudeš
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    reprezentativni vyber z diskusi na CCM :-)

    Jakub Frančík
    jakym zpusobem? jako jestly se tam nedostanu tak to seru a mazu celou hru.. takovejch prachu co jsem tam nastrkal a ted kvuli zasrany kontrole na roboty jsem to nestihl!! mam nervy!

    Rukario Nakamura
    Přesně tak! Všichni, co se chtěli registrovat v prvních sekundách, se tam nakonec nedostali kvůli nějakému testu, zda-li nejsme roboti! Než jsme ho odklikali, bylo po všem, jelikož lidé na mobilních telefonech tento dotaz neměli!
    Tohle je podle mě na žalobu o zpochybnění právoplatnosti výběru účastníků!

    Julie Polášková
    blbé obrázky fakt... jsem musela klikat na auta, pak cedule, nakonec značky a pak jako smůla, konec registrace.... Jako díky moc

    Jan Johny Přistoupil
    Takovy mensi dotaz. Proc nemaji prednost lidi z CR kdyz je to Safari Zone pro CR.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw kdo se nedostal, zejtra nejaky dodatecny listky asi
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    PAJA07: neuveritelny lamy :-D
    Jinak ja na to nejak uplne zapomnel, pritom sem si to pripominal jeste hodinu predtim, a misto toho uz tu nekolik hodin cumim na serial. No, aspon tam nebudu muset jezdit :-)
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    MISOHU: Delal jsem to taky z mobilu, měl tam captchu a stejne se regnul.
    UBU
    UBU --- ---
    Tak sem si teď vzpomněl, že byla nějaká registrace... Gratulace těm co stihli :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem nahodou ted objevil - LEBQ! skoro jako LEGO! :-) to potrebuju
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    pred chvili mi ta registracni stranka hodila chybu.. :)
    PDO->__construct('mysql:host=rds-...', 'safarizone', 'WolfBergerie386...')

    tak kdyz by jste se tam nekdo potrebovali pripsat... tady je prihlaseni.. ;-)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: ja jsem se (tak trosku omylem :) zaregistroval i do danska.. tak pak jsem tady musel rychle hodit jinej email.. taky mi to psalo, ze uz jsem registrovanej
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak je zajimavy, ze lidi co uz byli na predchozim Safari se nemohli registrovat (email already used), to jsem si teda myslel, ze kazdy mesto ma jinou tu medaili, takze bude mit smysl je treba sbirat (ala Ingress). Zjevne ne...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    AETHER: jo jenže ty další lístky jsou rozdávány náhodně, ty se zaregistruješ a oni z toho množství pár lidí vylosujou
    AETHER
    AETHER --- ---
    Všechny dostupné vstupenky na akci Pokémon GO Safari Zone v Centru Černý Most už byly bohužel vydány.

    Další vstupenky budou vzhledem k nečekaně velkému zájmu možná k dispozici v nejbližších dnech.

    Pro více informací nezapomeňte sledovat naši stránku na Facebooku, jelikož nás čeká ještě mnoho dalších akcí s naším partnerem, společností Niantic!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Julia Eleonora
    Super! Fakt dík za tu skládačku s autama! Trvalo mi v tom stresu asi minutu než jsem to pochopila a díky tomu to nemám!

    :-)))))))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: me poprve vyskocilo okno, ze nelze kontaktovat Captcha server, to jsem myslel ze dostanu infarkt... ale kazdopadne i podruhy jsem jen zaskrtaval ze nejsem robot, nic jsem neoznacoval
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam