• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: tak jsou treneri co maji lístek na safari, ale nejspise budou jezdit po praze po 100iv pokemonech
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    UBU: ano
    UBU
    UBU --- ---
    ALFACAD: Chápu dobře, že ale mapoví boti v CČM uvidí prdlajz, protože nebudou mít QR? Takže je to použitelné jen ve městě a ne na safari zone?
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Jo, u mě to bylo taky baterkou, odešla po 5-ti dnech, ze stejného paklu normálně tak měsíc. Navíc to ani neukazovalo prázdnou baterii, jen se plusko odpojovalo, s novou baterkou pohoda...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: tak náhradní bych sebou fakt neřešil když je tam electroworld, zvlášť když se asi nehnu z centra na krok při tomhle počasí
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: ne neukazuje, asi fakt jen na tu sobotu, odkaz jsem převzal z messenger diskuze
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: uz to taky vozim od eventu :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: IV zatim neukazuje u niceho, ne?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ted mi normalne v plusku dosla baterka asi za 3 dny
    v sobotu budu mit v kapse sroubovak a nahradni baterky asi :)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Mapa na sobotu s IV! https://event.zlasu.org/
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    GRIFTER: já bych ty modré a část červených předělat na černý (pokud nemáš plusko, tak vše na černé)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    GRIFTER: hezky velkej batoh :)
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Tak doufam, ze jsem pripravu nepodcenil a tohle bude na Safari stacit

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: nene, posledni dva tydny to bylo ve stredu na patek, a ve stredu na nedeli.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Ex pozvanky vetsinou rozesilaji ve ctvrtek, tak uvidime zitra.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    normalne budu taky muset na vejce, jsem si udelal dve nova, a dosly candy - nechci totiz pretacet legacy movesety (ktery mam na celkem shitovejch kusech navic), tak potrebuju pouzit nova z raidu... :-( ten spawn na Strahove nicmene neni moc dobrej, kor v tomhle pocasi, bych pockal na rotaci

    UBU: jsem ted menil za tejden dve baterky, ale tak beru kdyz stoji tri koruny jedna, ze holt treba obcas je nejaka nemocna no. Kazdopadne pokud se plusko samo odpojuje, tak bych vubec jako nevahal a hned zkusil jinou.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    LETTRICE: ale pokavaď se ti jedná o Prahu a chceš vyrazit ještě dnes tak by měli být u Strahovskýho kláštera
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    LETTRICE: počkej si na zítra, to se mění spawny
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    V souvislosti s palmami, nevite nekdo kam ted na vejce?
    UBU
    UBU --- ---
    Nějak mi blbne plusko. Mám tam cca 5 dní novou baterku, ale odpojuje se po cca minutě, někdy vydrží pět, někdy deset sekund. App vybitou baterku neukazuje. Setkal se s tím někdo? Může být chyba v baterce? Je mi to divné když to předtím nedělalo a app se neaktualizovala...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RICARDERON: v tabulce ne, ale tady je diskuse nad tim
    Exeggutor retain its crown as king of grass types after gen 3 arrives? [Discussion] : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...lphRoad/comments/744r9y/exeggutor_retain_its_crown_as_king_of_grass_types/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam