• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Uvidim jak to bude vypadat na místě, ale plusko nechám asi jen na pokestopy a chytat budu výběr ručně.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tip na event pro majitele pluska
    [Android] Improve GoPlus Blutooth responsiveness massively! Guide with pictures! : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...eSilphRoad/comments/6vt55n/android_improve_goplus_blutooth_responsiveness/

    Neni to zase jako takova hitparada, jak tam nekdo jasa, ale zrovna v pripade vyskytu nepretrziteho mnozstvi cilu ta celkova uspora casu muze byt zajimava. Pouzival jsem to sam asi tyden pred mesicem, kdyz to byla novinka, a dneska uz vetsinou jsem linej znova nastavovat, protoze jsem neprisel nikdy na to, jak to automatizovat.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: No právě, za normálního provozu... Kdyžtak pudu na střechu a v autě to picnu do nabíječky.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: je pravdepodobny, ze ani nebudes videt jestli mas nohy na zemi, natoz pak hledat nejaky nyxaky :-)

    UBU: dve powerbanky, mozna si nabiju i treti :-) plus si vezmu rychlonabijecku, ty nabijeci mista nabijeji pomalu ale 220V tam byva volne, teda, za normalniho provozu.
    UBU
    UBU --- ---
    Btw, jak budete řešit nabíjení? Mám jen jednu powerbanku, na normální hraní je to v pohodě, ale nejsem si jist, jak vydrží takovej záhul a nabíjecí místa budou asi furt plný...
    UBU
    UBU --- ---
    PAJA07: Jsem pro, otázka v kolik a jak se tam potkáme.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dobrej seznam, takhle pohromade je to docela desivy (zvlaste kdyz vetsina je tam dlouho)
    ale aspon jsem se dozvedel, co vyvolava nektery crashe, o kterych jsem si nebyl uplne jisty :)

    List of Issues in PokemonGo 0.75.1 - October 2017 : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...heSilphRoad/comments/74k9p7/list_of_issues_in_pokemongo_0751_october_2017/
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Ahoj... zkusime tedy nejaky nyx sraz? A pripadne, jak se pozname?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nagas - Today at 10:23 PM
    Melo by fungovat IV a CP na Larvitara, Pupitara, Tyranitara, Dragonita, Chansey, Blissey. Upravil jsem i hlaseni na Discordu, aby zasilalo IV.
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    ALFACAD: Je fakt, ze kdyz se nad tim clovek zamysli, potencialne 100% IV Chansey, Larvitar a dalsi laskominy vs pul dne stravenyho v preplnenym obchodnim centru, a za to specialni badge a sance na shiny pokemona, zacinam si rikat, jestli bych nemel radeji na sobotu zacit shanet nejakou motorizovanou jednotku :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    uz je forcnuta ta minor verze hry z predevcirem, kde nic nebylo
    divny :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    Někdo plusko na prodej?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: jo. QR kod v emailu je locknuty na jmeno, proto musis mit doklad totoznosti, abys dostal u registrace jiny QR kod, ktery uz je anonymni.
    UBU
    UBU --- ---
    Ještě jedna jelito otázka - píšou "Nezapomeňte si přinést vstupenku a doklad totožnosti". Tou vstupenkou je myšlen ten QR kód?
    UBU
    UBU --- ---
    Uff, lucky looser - druhé kolo losovačky se zadařilo :-) Tak uvidíme jestli bude lepší město nebo CČM, už sem ani nedoufal.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: nevím kdy půjdu, ale rozhodně to bude o dost dříve než v těch 10, vrátit domů se můžu vždy
    UBU
    UBU --- ---
    NECROMAN: No, to je pak otázka co je cílem, spousta haraburdí nebo pár 100IV? Pokud poběží mapa a budou slušné spawny po městě, tak se mi to zdá ve městě lépe využitý čas.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    UBU: na Safari Zone nebudeš potřebovat bota, tam stačí sedět na místě a jen chytat, točit stopy a pořád dokola. Skáče to rychleji, než lidé zvládají chytat :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: s tim tvrzenim bych zatim byl jako opatrnej, zalezi jak to bude fungovat. Vsechny ostatni obchodaky mely problem s konektivitou (at uz wifi, kterou bych ani nezkousel, nebo datove site operatoru) na nekterych nejvytizenejsich mistech. Pokud pro event nevznikne nejake vyznamne mnozstvi rovnomerne rozlozenych pokestopu, tak pocitam ze se to v CCM stane skoro urcite, protoze ted tam jsou fakticky jen 3 mista, kde ma smysl byt (a to jeste jedno je venku). Coz bude nepouzitelne jak datove, tak hlavne prostorove.

    Takze doufam, ze treba nekdo, kdo tam bydli ALFACAD :), tam bude stat jako prvni, a vyfoti nam sem obchodak, a podle toho se ukaze, jestli ma vubec smysl tam chodit dokud je tam fronta. A BTW na predchozim Safari event ve meste zacal uz cca v 7, ne az v 10, kdy bude v CCM.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: tak jsou treneri co maji lístek na safari, ale nejspise budou jezdit po praze po 100iv pokemonech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam