• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    HARALD: Tak to snad manželka dorazí domů... :-)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    To bude v Gymech nablisseno :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Tak, a je to za námi.
    UBU
    UBU --- ---
    MISOHU: V pohodě, já měl stejně společensky nekompatibilní styl a nakonec sem stejně pokud zrovna zvostra nechcalo běhal nahoře po střeše, protože GPS mi dole nefungovala zrovna nejlépe...
    Jinak v CČM masakr, mraky hráčů, možná polovina z ciziny, bavil sem se s poláky, němci, japonci, italy... Fakt srdcaři někteří. To množství spawnů taky super, jenže. Sem dost nasranej, chytal sem v podstatě jen Larvitary (300 candy) a Chancey (240 candy), plusko běželo na pokestopy a pak sem naklikával a pak i chytal všechny kapry a Pikachu, protože sem všude okolo slyšel - hele, dalsí shiny... No a hádejte co mam já - z toho šílenýho kvanta obou ani jeden. Fakt sem naštvanej, už to beru osobně. Byl sem tam asi do 4, na víc sem neměl sílu :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zpátky doma po 5 hodinách. V centru Prahy byly stovky, možná tisíce hráčů PoGo, skupinky na každém rohu. Neumím si představit ten nával na CČM, kde byla primární akce.
    Nachytáno pár desítek Chansey, Mareep, Larvitara i Porygona, skoro stovka Pikachu a Machopů, a 4 nový Unowni.
    Pokedex dokončen až na regionálky, Mewtwo a Raikou, takže teď pauza až do listopadu.
    Bylo jinak i vtipné pozorovat, jak se rychle zaplnily sloty i na jinak nezajímavých raidech. Na Charizard raid se sešlo 14 hráčů jen tak :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    sem myslel že to končí v 5 odpoledne, sakra, no stejně už sem byl unavenej :D
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: sorry ale nemel jsem cas odpovidat jak jsem furt lovil :)
    UBU
    UBU --- ---
    MISOHU: jste dole nebo na strese?
    UBU
    UBU --- ---
    MISOHU: fuuuu :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: jo evil mi ukazoval jak ma za hodku a pul 2 shiny pikachu, ja uz litam 3 hodky a nic
    UBU
    UBU --- ---
    vsichni chytaj shiny kapry jak nic a ja furt ani jeden, to je sileny
    XSI
    XSI --- ---
    Jako ne, že bych vám to nepřála... Ale z postele? Tvl. Fakt radost nebejt z Prahy.
    XSI
    XSI --- ---
    :-(
    UBU
    UBU --- ---
    SARGO: .v tom reportu z oberhausenu bylo neco o 3000 chycenych pokemonech nebo tak nekde sem cetl, tak se mi to nezda.
    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: Ale to bylo vždycky, ne? Cookie je díky tomu ještě naživu :-D

    Ví se do kdy je ten výskyt po Praze?

    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    Co vlastně dostanou lidi, co se stihli registrovat? Má cenu tam chodit, když jsem to nestihl?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    jo tááák, nemám, půjdu na Kampu.:)
    UBU
    UBU --- ---
    RICARDERON: Aha, tak to jestli nemas vstupenku do CCM tak to pada :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    nějak jsem nechyt, kde budete. Tescoma kde? Mc kde?:) Teď jsem vstal, sakra!
    UBU
    UBU --- ---
    Tak 11:30 pred tescomou u vchodu jak je mekac?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam