• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: pan nema dobry IV tak setri :) a mam s buddym uz 1700km
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Pan je skrblik :-) To je jakt pekne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: mel jsem asi 400
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: 800? To je slušnej masakr, kolik si dal včera?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GRIFTER: jo, taky jsem si to rikal ze ty 2 tydny pockam - ale je to rozdil jen cca 50 candy, a jelikoz larvitara mam ted asi 800, tak jsem to smazal vsechno proste, potrebuju vic to misto v baglu, abych nemusel furt cistit... :-(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: Jako nadával jsem tam včera děsně na to jak ty lidi chodili nebo kam si stoupli, základní věc chodit vpravo a nebo si stoupnout ke stěně ať ostatním nepřekážím spousta lidem prostě nedojde
    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: Trpělivost policejního auta projíždějícího na pěší zóně při čekání na to, až se houfeček hráčů pohne: patrně nekonečná, všichni okolo se už chechtali, zkazili to až náhodní kolemjdoucí, kteří do nich museli fyzicky strčit a to auto půl metru od nich ukázat... :-D
    UBU
    UBU --- ---
    Btw, mam slušně namoženej biceps na levé ruce jak sem jí měl furt zvedlou s telefonem, to by mě ani nenapadlo :-)

    Jo a s těmi nakupujícími - někteří hráči - evidentně z menších měst furt čuměli do mobilu a naráželi do lidí a pak vzniklo pár konfliktních situací, v tomhle jsou pražáci už tak průběžně vyškolený.
    UBU
    UBU --- ---
    Taky sem prošel všechny ty Chancey a Larvitary a nej Chancey 84 IV a jeden Larvitar 93. Takže to půjde vše semlít, pořád se víc vyplatí investovat do Raidovýho s dobrym IV, candy na stromě nerostou :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: tak oni je totiž nepotřebujou určitě, všichni ostatní totiž nějakýho larvitara či Tyrana už 95+ IV maj :(
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tákže: celí dva pokémoni s IV nad 90. Jeden 91 machop a 100% cubone cestu domů. :-D :-D
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Btw az se budete chystat protridit ty svy desitky Chansey (a cokoliv dalsiho unikatniho) vyplati se asi s mazanim pockat, Halloween event je tu do tri tydnu a dost mozna bude stejne jako loni o double candy
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: spooky nic, ale jsou tam pridany formy Deoxyse a Castforma z Gen3. To muze znamenat bud uvolneni casti Gen3 driv (neco jako baby pokemoni z Gen2), a nebo (IMHO) taky jen dusledek toho, ze se Niantic nejak zoufale snazi implementovat je do hry. Protoze Deoxysova forma se puvodne lisi v zavislosti na verzi hry, Castform meni element podle pocasi. Nic z toho ale v PoGo neni.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ja se proste nedockam doby, kdy v raidu nebude legendarniho nic, a vsichni konecne zacnou chodit na tyranitary, ze ne? :-( :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Podle Japoncu bude Ho-Oh v EX raidu v prosinci
    [News] Niantic Support Japan confirms Japanese Mewtwo EX Field test is finished plus Ho-Oh EX Raid : pokemongo
    https://www.reddit.com/r/pokemongo/comments/74uqpc/news_niantic_support_japan_confirms_japanese/
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: jo cekam na data, ale jinak ocekavam ze priprava na spooky pikachu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    fotka od polaku, vite co to je? fronta cca 50 prevazne polskych a nemeckych aut, co zablokovala mistni silnici v Praze kdyz tam spawnul 100% machop :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: obecne mi prislo ze je nejvic sralo, ze to hrajou dospeli, nekolikrat jsem to slysel nahlas a jednou to bylo od dvou pani s pohledem uprenym primo na me. My prece nemuzem za jejich posrany zivoty, ze si do obchodaku nemuzou jit taky hrat, ale musej tam nakupovat, no ne? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Pokémon GO updated to version 0.77.1 for Android and 1.47.1 for iOS

    Trainers,

    Pokémon GO is in the process of being updated to version 0.77.1 for Android and 1.47.1 for iOS devices. Below are some release notes and comments from our development team.

    A confirmation dialogue now appears when attempting to transfer costumed Pokémon.
    Costumed Pokémon can no longer be mass-transferred.
    Resolved a bug causing occasional network errors while battling in Gyms.
    Resolved a bug causing Raid Battle lobbies to display the incorrect number of Trainers preparing for battle.
    Resolved a bug causing the Pokémon selected in the Raid Battle lobby to be reset after clicking the items button.
    Resolved a bug where some Curveballs weren’t registering properly.
    Various bug fixes and performance updates.

    —The Pokémon GO team
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    EVILMIND: Ono to cloveka rychle presvedci, kdyz vidi jakym tempem to candy pribyva :) Na Blissey jako raid bosse taky spoleham, 93,3% uz je fajn, ale vzdycky muze byt i lip

    MISOHU: Co sem tak vypozoroval, mnohem nasranejsi byly zensky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam