• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Pravda je to určitě, protože už jsem těch stopů protočil dost od desíti, kdy to začalo. Jako mě to docela štve, protože toho hodně vyházím a pak musím bally farmit, když jich mám minimum, takže mi to zabere o třetinu víc času. To je pak nejlepší mít v okolí zlatý gymy a chodit hlavně jen je...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    je o tom thread na redditu tak to asi bude pravda , priznavam jsem si teda sam nevsimnul, jak tocim vsechno pluskem
    aspon nebudu mit furt plnej bagl no :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ALFACAD: nepadá z gymů víc, teď jsem obcházel svou večerní trasu a padají jako základ také jen dva itemy...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: ale ted me napadá, že když jsem šel dnes do práce tak mi přišlo, že z gymových pokesopů padá itemu více, tak jestli tento krok není podpoření badge
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: by mě zajímalo co je zase tímto zamýšleno
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    tak mám info, že prý padají jen dva itemy z pokéstopů
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    To jako teď pokéstopy dávají jako základ jen dva itemy? Nice... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: to uz je zmeneny davno, ted pada vsechno tou rychlosti 3k+
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    budu si powerupovat nějaké blisseny do gymu, mám je táhnout přes 3000 nebo ne? Kvůli rychlosti pádu CP, i když není tak brutální jak bylo resp. nějak sem to přestal sledovat tak nemám přehled, diky
    UBU
    UBU --- ---
    AETHER: To je ted novinka od 0.77, nejen ze rozpoznava pocasi, ale i to, jestli je nekdo nasranej a to vypada presne takhle :-)
    XSI
    XSI --- ---
    Někdo se tě snaží critical catchnout? :-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Wtf?

    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: v tom clanku to taky pise, jelikoz to bylo tesne pred desatou (kdy MEL event v cčm začínat) tak tam šlo spousta lidí přesně na start
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: ni ptaka, kteryzto ti v pokedexu chybeti bude
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: vis jak se rika, "neopustíš event ni pro ptáka legendárního"! :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    to nastve :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: me nekdo, kdo tam vyrazil pozdejc, rikal, ze tam byli nejak 40 pred koncem, a uz hodili pass, a najednou ten raid proste zmizel
    UBU
    UBU --- ---
    RIROUCH: kdy ho vypli? Ja tam byl hned na zacatek a dali jsme ji vsichni v pohode.
    RIROUCH
    RIROUCH --- ---
    Lugia raid: prvni raid byl hned kolem te 09:00 a Niantic ho vypnul. Pak kdyz jsem odjizdel c CCM kolem 13:00 tak byl dalsi raid Lugie u stanice Rajska zahrada, a par lidi z CCM se tam take vypravilo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GRIFTER: tak o zmene pokemonu v raidech se furt jen spekuluje, ale osobne verim ze prijde nejak relativne brzo - je to easy zpusob jak bez namahy pritahnout pozornost hracu ke hre. Nicmene cekal bych, ze se to stane az kdyz jim dojdou legendy, tj. nejspis pristi rok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam