• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Trainers, thank you for your feedback on EX Raid Battles. We're working to improve the invitation system based on what we heard from you.

    Super tak snad se to rozjede s prichodem Raikou ktery ho chci dobryho takze budu chodit hodne raidy
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    mam to podobne.. kdyz jdu ven, je to sazka do loterie.. bud to vydrzi celou prochazku a chyta super.. nebo to nejde zaboha pripojit a nebo se to porad odpojuje.. a nebo se to tvari pripojene a ikdyz je zapnute chytani a toceni, nic se nedeje.. Obcas pomuze vycistit pamet. a vetsinou pred vychazkou komplet restartuju a cistim volne misto.. :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    COBRA_: často se mi to odpojuje, při změně účtu se to úplně rozsype...
    a teda ani zdaleka to nechytne každýho pokeše ani stop.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Taubsi!
    RESTA
    RESTA --- ---
    POHODAVOLE: ja som všetko popredával
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Jak to ted pls resite, kdyz mate schovanych xset na evolve? Prodavate za dvojnasobek a po akci dosbirate a budete cekat na 2x xp? :)

    Diky!
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    co mám nový telefon, tak funguje skoro pořád.
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    HANZO: ja si teda na plusko stěžovat nemůžu mám ho asi 4 měsíc a funguje kdykoliv ho zapnu
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    HANZO: mne v minulejch dnech dost blblo, nechtelo se pripojovat apod., ted o vikendu se umoudrilo a funguje zas normalne. Mam podezreni, ze rozdil neni v plusku, ani v appce (mezitim nebyl zadnej update), ale v necem na serveru resp. v API toho pluska
    HANZO
    HANZO --- ---
    To plusko je super, když funguje. Bohužel většinu času nefunguje :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    si tady odlozim, abych nebyl furt smutnej, ze nedostavam pozvanky na EX raidy, protoze to muze byt porad i horsi... :-) (2275 je 100%)

    SARGO
    SARGO --- ---
    TIMUREK: U druhých je mi to šumák, u sebe bych to už nebrala jako moc košér. ;-)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    TIMUREK: ja taky a je to super..
    TIMUREK
    TIMUREK --- ---
    SARGO: Já si pořídil místo pluska go-tcha. Je to náramek na ruku, má nabíjecí baterčičku v sobě, a mimo jiné taky umí chytat automaticky :)
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Bylo, bylo... :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Já měla štěstí na Larváče, teprve můj druhej a 52 candy, takže snad konečně domaxuju ty moje dva Tyranitary ;)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    ja dneska chancey s hromadou candy, fakt mě to množství ohromilo
    XSI
    XSI --- ---
    Dneska z 10km vejce dvakrát Skarmory. To je nějaká nová protivná inovace, nebo to už bylo?
    XSI
    XSI --- ---
    To jsem si nechtěla přečíst.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: jo, jsou i v 10km, jiste bude kazdej nadsenej kdyz ho vychodi :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam