• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Omastar a ti tři v T1 potěšili. Na venusoura nikdo nechce chodit, tak si ho konečně dobého vylovím sama :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: EDIT: The old bosses still around are Alakazam, Gengar, Machamp, Lapras, Snorlax and Tyranitar.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    a nyni, muzeme zahajit smutek za Tyranitar raidy, na ktere nikdo nechtel chodit, tady to mate :-((

    novy raid bossove od zejtra:

    lvl 1
    Ivysaur - CP 5238
    Metapod - CP 1534
    Charmeleon - CP 5038
    Wartortle - CP 4503
    lvl 2
    Magneton - CP 14172
    Sableye - CP 8266
    Sandslash - CP 12312
    Tentacruel - CP 12190
    Marowak - CP 9891
    Cloyster - CP 15678
    lvl 3
    Ninetales - CP 14914
    Scyther - CP 17358
    Omastar - CP 18915
    Porygon - CP 11419
    lvl 4
    Poliwrath - CP 24247
    Victrebell - CP 23780
    Golem - CP 30572
    Nidoking - CP 24873
    Nidoqueen - CP 23216
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    qwertee ted ma i mikiny s kapuci ;)

    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    (for the record: nemám ani jednoho shinyho, ani z eventu ani odjinud...)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Kazdej fakt ne :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: KAŽDEJ NE!!!!! :( :( :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: myslim ze jsem dneska vylovil nejaky i pres den.
    MISOHU: tak na eventu mel kazdej, to se nepocita. A i Witchu se mi vylihlo az dneska! :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: jo a kdyz si vezmu ty tvoje shiny pikqachu na eventu tak si rozhodne stezuj na rng :(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: Jo jinak ty novy duchove se spawnujou i pres den nebo konecne udelali ze se budou spawnovat jen v noci?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: i kdyz abych si nestezoval, konecne jsem si nasel chvili na vycisteni baglu po eventu (chytre jsem to neudelal na jeho konci abych mel o pulku min candy ted), a zatimco jsem hral DraGO, tak plusko chytilo dva shiny duskully! A ten evolvnutej vypada ruzovej fakt dobre... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dobry, dalsi varka frustrace pro nas, co je rng nenavidi :)

    Shiny Gastly, Haunter and Gengar 3D assets discovered in app's network traffic | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/...s/shiny-gastly-haunter-gengar-3d-assets-discovered-apps-network-traffic/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: no ten casovej posun je jako docela voser, ted vlastne posledni informace o starech je uz v 19.40, coz je desny - a asi nikdo prilis nevyuzije toho, ze rano muze raidovat o hodinu driv... :-(
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Já jsem ráda, že testujou soboty, protože mi nečekaně přišla pozvánka, taky na 11. v domovském městě, kde ale přes týden nebydlím, takže to by mě asi omylo, kdyby to bylo v týdnu ;)
    XSI
    XSI --- ---
    GRIFTER: Přesně!
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    XSI: Taky mam za sebou dva pokusy a taky dve zdrhacky, Entei a Suicune, dve legendarky po kterych sem nijak zvlast netouzil sem pochytal v mnozstvi vetsim nez male, ale jakmile se tu konecne objevi ta elektricka mrcha kvuli ktery sem ani nepowerupoval Zapdose a hezky si pockal, tak to nejde, a to pod great throw nejdu, tu a tam si dopreju i excellent
    XSI
    XSI --- ---
    No nevím. Dneska jsem se náhodou přichomýtla k místní raidovací skupině, byli dva Raikou kousek od sebe... A oba mi zdrhli, meh.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Zdá se mi to, nebo je strašně málo raidů? Navíc ten posun času mi fakt zavařil - nestíhám tak brzy :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    asi uz maji patky otestovany, ted budou testovat soboty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam