• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    RIROUCH: a neni to podvod? :DD
    RIROUCH
    RIROUCH --- ---
    GRIFTER: Nevím jestli to tu již bylo, ale úpravou časové zóny si můžete hrát s daybonusama + raidpasem. Ideální je po to vybrat buď město Anchorage na Aljašce (-10 hodin) nebo Petropavlovsk na Kamčatce (+11 hodin). Tzn, že ještě do 10 hodin ráno můžete stihnout daybonus / free raid pass předešlého dne, a od 13:00 zase šáhnout na bonusy následujícího dne.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Existuje přímo blogpost pro hráče Pokemon GO, jak updatovat OpenStreetMaps :)
    Tips for new (Pokemon Go) mappers | OpenStreetMap Blog
    https://blog.openstreetmap.org/2016/12/30/tips-pokemon-go/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jen zajímavost, Pokemon Go přešel z Google Maps na OpenStreetMaps, to je docela big deal:
    Compilation thread of visual map skin update to OpenStreetMaps : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...SilphRoad/comments/7gqrrt/compilation_thread_of_visual_map_skin_update_to/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: naopak, ted ty mapy vypadaji presne jako v Draconius, takze jsem si zvykl rychle - hrozny ten Niantic, vsechno okopiruje! ;-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak jsem zaznamenal nejakou diskusi, ze pote, co se jim podarilo udelat spravne podminku na omezeni levelu pokemonu na 40, tj. shora, tak se jim to zase rozbilo z opacne strany, takze ted pro zmenu muzou mit max pokemony hraci uz na 37, muze to nekdo na tom levelu overit? Z toho mam fakt jako zachvaty smichu, kdyz si predstavim ten sal programatoru, jak se snazi uz rok a pul nakodovat, ze max level pokemona je o 1.5 levelu vetsi nez level hrace, ale soucasne nemuze byt vetsi nez 40.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jinak dík těm novejm mapám skoro nevim kde jsem :), zajímalo by mě zda to nežere nahodou víc dat (eště jsem nic nehledal ohledně toho) a mohlo by to začít ukazovat i lépe parky podle toho co jsem viděl(a což by bylo dobrý pro plánovaní raidu na šanci EX pozvánky)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    GRIFTER: klasicky stíháš v pohodě :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: puvodne tusim bylo info ze pocatkem prosince, tj. minimalne neco asi do Vanoc
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    asi neni zadny novy info ohledne treti generace, kdy bude?
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    THEMAKARESH: doufam ze to nechaj bezet jeste kratce po pulnoci, abych stihnul seven day strike
    SARGO
    SARGO --- ---
    THEMAKARESH: Dík... tak to ještě těch pár evolucí stihnu, už mě ta vejca v báglu štvou, ale vyhazovat se mi je nechce, když to bývalo tak nedostatkové zboží :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    SARGO: dnes ve 23:00 dle počítadla...
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Já zhruba tu desítku útočníků, co používám nejvíc, zbytek prostě někdy... obránce momentálně nepotřebuju, obsadím si gym denně, abych měla paďocha, na víc jsem líná :-D

    Hele, lidi, v kolik končí event? Končí dneska, že jo?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: ja teda nove o ten jeden level navic maxnul zatim jen blissey (protoze cim otravnejsi tim lepsi), golemy (protoze maji zrovna na ho-oh nahodou breakpoint na 39.5), a pak uz jen nekolik pokemonu ciste kvuli tomu, ze jsem chtel dosahnout urciteho poradi pri razeni podle CP, aby se mi to lip vybiralo... :-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Já bych chodil i na Raikou, ale když v 17:00 vylezu z práce, tak mám problém najít jakýkoliv raid, natož ještě legendární. A to těch věží cestou z práce potkám asi 10.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Navíc všechen ten pracně nastřádaný dust teď po opravě hoří v maxování dávno vymaxovaných potvor... a že jsem jich měla, nedotáhnu je naráz ani náhohou. :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: no my jsme je chodili taky spíš kvůli tomu, že se ta kočka objevila kousek od Ho-oh, teda kromě tý první, když se to celý slezlo na Národce...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ja dneska nebyl nikde, ale co jsem videl na discordu, tak na raikou fakt lidi uz nechteli chodit - celkem nechapu, ze prej chteji nachytat co nejvic ho-ohu
    uz jsem nekoho i videl jak si ho maxuje
    to jsou presne ty samy lidi, co nemaji maxly golemy, protoze uz jim nezbejva dust, bo musi mit nejdriv vsechny legendy :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    NECROMAN: náhodou, já dneska byl na třech raikou a chytil jsem nejlepšího, co mám.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Lidi dneska:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam