• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    THEMAKARESH: Hodila jsem do placu. Vyzkoušeli, nefunguje.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Jeden malý tip jak ovlivnit evoluci potvory Wurmple, když jí pojmenujete Jessie je z ní Cascoon a když May, tak dostanete Silcoon.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    jo, taky vylepsili UI v soubojich
    XSI
    XSI --- ---
    Nějak už tu hru sleduju míň, ale zrovna mě příjemně překvapila featura "party" – možnost udělat si stabilní partu do útoku. Najs!
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: jo a i takovejm hráčům kteří nemaj ani jednoho Rhydona a hráči co maj u nás největší level nedostali. V Praze zas CČM a tam kde jsem byl nic... ten systém je naprd
    UBU
    UBU --- ---
    Tak vam nejak nevim, Ex raid u nas na vsi, vsichni stastny ze jim prisla pozvanka, whatsapp furt huci a me tak nejak zase nic neprislo...
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    mi to tedka psalo extreme, že se pokemoni bojí ven...
    SARGO
    SARGO --- ---
    Všechno moc pěkný, ale výrazně častěji mi apka padá. :-/
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    tak v Bene první EX raid, nejdřív nasranej že já nic (i když s tim nic neudělám když nemám čas tu chodit a v Praze jsem zatim štěstí nemám...) ale pak si všimnu, všední den 14:00...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    přijde mi že zataženo má přednost před vším, přes den svítilo slunce, fouká vichr a teď sněží ale furt jen zataženo...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Bonusy na počasí podle typu:
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Přehled všech novinek v herních mechanismech
    Comprehensive Running List of Gen III News/Updates : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...lphRoad/comments/7iilf3/comprehensive_running_list_of_gen_iii_newsupdates/

    Třeba pokemoni chycení ve "svém" počasí mohou mít level>30 a minIV 4 pro každou hodnotu.

    Tabulka všechn Gen3, co jsou dostupní:
    UBU
    UBU --- ---
    A 98 gyaradose sem naucil waterfall/hydro pump, to vypadá moc pekne.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Dokonce i novej Raid boss :)

    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Tak podle zpráv na redditu to vypadá, že Pokémoni, kteří mají aktuálně bonus na počasí, mají pro chycení +5 levelů. A týká se to i raid bossů.
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: Určitě to má vazbu na počasí. A jelikož tady u nás pořád děsně fouká, budeme mít patrně pořád všichni to samé... a poněkud monotematické. :-D :-D
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Další novinka - dají se chytit wild Pokémoni přes level 30. Chytil jsem Nidorana L32, na redditu hlásí i L35. Možná to má vazbu na počasí
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Za hodinu, kdy jsem to měl na střídačku s WiFi jen chytání 10M... To je teda dobrý...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    A přijde mi, že to docela dost žere data teda...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam