• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: asi tak :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: bych nejradsi raidnul ty gen3, jeste jsem nemel stesti ani na toho v T2
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    {reply EVILMIND}: tak legendární ready asi nejsou, tak se i dočkas ze se bude zase chodit tyranitara
    XSI
    XSI --- ---
    Dneska končí Ho-Oh, co? Jsem na nějak nějak zapomněla.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Pro info: na Vyšehradě je hnízdo ohniveho startera 3. generace (nevim jak se jmenuje)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: asa, on je čtvrtek změna hnízd :-), pardon
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Mění se pokémoni v hnízdech i podle počasí?
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    UBU: Zrovna včera u raidu mi jednoho Slakinga ukazoval Gremlin ... a já jsem ještě nepotkal ani Slakotha ;)
    HANZO
    HANZO --- ---
    EVILMIND: jo, zpičený inteligenntí psaní na mobilu :)
    nakonec to nebyl softban, jen se mu nechtělo točit u jednoho pokestopu z neznámeho duvodu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: proc by ne, to ani neni moc vysokej level - mi to u meho trageda IV 70 z vejce ukazuje, ze muze mit 5000+ CP. A znam lidi, co proste maji z raidu tolik rare candy v pohode okamzite. Mě to třeba přijde jako blbost, něco jako maxování Ho-oha "abych měl na prvním místě něco jiného zase", bo jako na prvních místech fakt nechci mít nic, než co reálně používám.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: on asi mysli softban :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    HANZO: Když chceš něco vyhodit, vlezeš do inventáře a u každý položky je v pravým rohu zobrazen odpadkový koš...
    HANZO
    HANZO --- ---
    Jak se dá teď zbavit softball, když už nefunguje to protoceni pokestopu?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    UBU: S rare candy to jde rychle, už jsem taky v gymu jednoho přes 4000 potkal... Ale do Slakinga je škoda je sypat. Quick attack má jen Yawn, který dává 0 dmg, a charge občas ani nestihne odpálit. Sundal jsem ho s Machampem, a za ty 3 souboje mi vzal dohromady asi 60hp (a to jsem vyjma prvního charge už pak nedodgoval)...
    SARGO
    SARGO --- ---
    NECROMAN: Pokud ovšem máš potřebu je střádat. Ráda šetřílkům předvádím, že můj uklizený bag má cca šedesát položek - a to ještě jenom proto, že občas trpím nostalgií :-D
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: já bych řekl že je to bot ale spíš podle toho jména
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ALFACAD: tak tak, zaklad je nyni 300, aby mohl kazdy pochytat aspon jednoho od kazdeho.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    asi mel hodne rare candy..
    UBU
    UBU --- ---
    Tak co, je to legit? Strasnej fofr a tech candy...

    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: od nove generace se zvýšilo na 1500 s tim ze 50 dali jako bonus zbytek zaplatit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam