• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    dřív mi vadilo že si to nepamatuje filtr "defender" pro krmení. teď je úplně tragédie.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: by mohli jako QoL update pro 2018 pridat zaskrtavadlo "zapamatovat filtr"
    Protože ať už dělám cokoliv, tak to skoro vždycky chci, a klidně bych byl i pro ať si to pamatuje defaultně, a jedním klikem se maže...
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Nejlíp se to dá vyřešit řazením podle čísel + vyhledáváním podle čísel - pro gen III zadat "252-", případně to pak zvyšovat, jakmile se dostaneš dál. Otravné je to pořád, ale o něco méně :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    To jsem si vsimnul, jsem se chtel podivat na gen3 podle cisel u ceho mam hazet ananasy, a je to fakt otravne :-(
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Jo, je to bug, který už prý řeší, ovšem víme, jak dlouho jim taková věc obvykle trvá.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    dost otravna zmena.. jakmile poslu treba nejakyho pokemona profesorovi, skoci mi to na zacatek seznamu pokemonu.. takze se pak musim zase scrollovat.. kde jsem skoncil :(
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NECROMAN: to nejak rozboril :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Wailord "v gymu"
    ADAMIK77
    ADAMIK77 --- ---
    no minule to bylo tak ze kdyz si clovek dosel po desaty vecer tak mel prvni a hned po pulnoci mohl dostat druhy... tudiz dny jsou urceny podle lokalniho casu a jen start a zacatek jsou celosvetove
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Delibird je tu, a každé chycení dává 250 dustu jako "present" :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAMIK77: nekde pisou, ze ten zdarma dostanes jen tehdy, pokud tvuj prvni pokestop byl az po 22.00, coz je pekne na prd. Snad to bude tak,ten stop po 22.00 nemusi byt prvni toho dne.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    MISOHU: to znamena ze bych si mel dojit po desáté do půlnoci pro jeden a pak po pulnoci (rano) pro dalsi?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: dík já právě ne a na redditu v tu chvíli nic nebylo, nicméně někdo to tam už vysvětlil,má to začínat až 1pm pacific, takže až od 10 večer u nás
    ADAMIK77
    ADAMIK77 --- ---
    inkubátory zdarma začnou až dneska v deset večer je to napsané v té jejich zprávě
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    MISOHU: ja ne
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    dostali jste inkubátor zadačo?
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    SARGO: takovy lucky egg na stardust
    SARGO
    SARGO --- ---
    Co jsou star piece, prosím pěkně?
    HANZO
    HANZO --- ---
    AETHER: nezdá. 6 hodin
    AETHER
    AETHER --- ---
    Zda se mi to, nebo lury vydrzi dele?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam