• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: to je dobre, nemam ani jednoho, tak muzou prepinat dal :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    hehe pobavilo jak byl bratranek zeny nastvanej, ze je zangoose dostupnej i u nas kdyz si ho nachytal na konferenci v usa :)
    tak jsem ho uklidnil, ze porad ma corsolu a plusle :)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    MISOHU: Viz můj předchozí příspěvek, případně je pár měst, kterými prochází hranice (pevninu protíná na severu Maroka a na Arabském poloostrově).
    Dobrá mapa regionálek je tady (jen nezohledňuje to prohození):
    https://www.google.com/...gOn-ASh7kskCCiHK4A-IHZSwfsk&ll=38.228507627439434%2C11.900685379851694&z=2
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Zangoose/Seviper přepli přesně 28 dní po startu GenIII, takže je budou pravděpodobně prohazovat každé 4 týdny.
    Ty zprávy, že byli někde vidět zároveň, byly akorát těsně po prohození - vysvětlení je, že to nejspíš neudělali záměnou kus za kus jako v případě eventů/migrace, kdy se Pokémoni změní najednou, ale v daný okamžik přestali spawnovat původní a začali noví. Takže 30 minut (případně až hodinu) mohli být k vidění pohromadě. Tohle chování zároveň podporuje tu teorie pravidelné migrace, protože to vypadá na nově vytvořený mechanismus.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: No a někde se ukazujou zas oba dva :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ALFACAD: Psali to na Redditu, ze se v Americe objevil Seviper. Je mozne, ze to je "migracni regionalka"
    UBU
    UBU --- ---
    TROFOZOIT: no myslel sem 38+
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Aha, tak doufam to neni bug co zmizi, se mi rano nechtelo vystupovat z tramvaje... :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: j prohodili to, otázka zda schválně či neúmyslně při vypnutí eventu
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Neměl být Zangoose regionální, já že ho teď chytil cestou do práce, nevíte o tom neco?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    UBU: Co je high level? Tady u lokálního EX Raidu vidím zatím v seznamu tři lvl38, dvě 36, čtyři 35, pod třicet jen asi 2 z 13.
    Akorát teda že testujou EXy nově v úterý v pracovní den, to mě teda nijak nepotěšilo, tříhodinovou cestu domů ani dovolenou kvůli tomu brát nebudu.
    UBU
    UBU --- ---
    UBU: tech 5 myslim od posledni varky pozvanek.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: U nas v Hostivicich jsem mel na tom gymu kde jsou ex raidy 5 raidu, 2x5, 3x3 a synek 3 raidy. Pozvanku dostali vetsinou ti co minule, high lvl prakticky nikdo. Uz me to ultimatne sere.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jednou dam raid na vesnici... presne na ten gym jsou ted EX... a kdo myslite, ze ho nedostal, jako obvykle? plus jsem raidoval posledni tyden minimalne 3 dalsi gymy, o kterych vim v Praze, ze na nich je ted EX
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Díky, to se rozhodně hodí.
    HARALD
    HARALD --- ---
    KOTVUS: Kde je k dispozici seznam výrazů, které lze použít k vyhledávání?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    LETTRICE: V současnosti je asi uživatelsky nejpřívětivější (a nejefektivnější) pro mass evolutions vybrat žádané Pokémony přes filtr. Buď použít "evolve", které ukáže vše, co lze evolvovat, nebo v kombinaci s čísly konkrétních Pokémonů. Když si tam dáš jen první stupně (pidgey, weedle atd.), tak po evolve ze seznamu automaticky zmizí (neobjeví se pidgeottové a kakuny)
    Jsou na to i online generátory, kde se dá nastavit, co chceš zahrnout. Např. tento: https://pokemon-evolve-query.herokuapp.com
    Výsledek pak může vypadat nějak takto: "evolve&10,13,16,19,21,161,163,165,167,177,187,265"
    Pokud k tomu máš nějaké "unikátní" evoluce, kde nechceš evolvovat vše (nové zápisy do pokedexu, jedinci s vysokým CP apod.), dá se to vyřešit předřazením nějakého symbolu před jméno a dát řazení podle abecedy (já třeba používám "@"), nebo označením daných Pokémonů jako favourite a použít příslušné řazení (aby po evoluci zmizeli že seznamu, je třeba je "odznačit" ještě před Evolve).
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Kdy už sakra spraví to řazení! Potřebuji evolvovat a pak i smazat spoustu pokoušů. Nechce se mi všechny přejmenovávat kvůli řazení.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: To by bylo pěkný. A ještě bych občas uvítal přidání operátoru pro negaci (co mi to ukazovat nemá).

    THEMAKARESH: Jestli to nějak vyřešíš, tak dej vědět jak. Se stejným problémem neúspěšně na mobilu bujuju od podzimu 2016. Mobil (Lenovo P1m) splňuje všechny Se a HW požadavky, a stejně je to prd platný. Zkoušel jsem všechno možný i nemožný. Paradoxně jde bez problému spárovat s tabletem (Nexus 2013), na kterém hra není oficiálně vůbec podporovaná...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam