• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: na redditu jsou i fotky lidi, co maji EX na gym, na kterem maji 0 expu badge - tj. fakt ho jenom protocili.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: tak koukal jsem sou asi tri uplne novy mista v Praze, kde se nejspis sejdou. Nekdo tam posilal fotku ja ma EX na najakej ostrov u Maroka, kde byli jen dva, a jen tak ze srandy umreli na Zapdosovi, a stejne ted dostali pass, uzitecny... Ale vitez je asi ten clovek co dostal s celou rodinou a vsema detma EX nekam na hranice Beloruska, kde byl v lete.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jsme zvedavej zda se na na tu nejnovejsi vlnu sejdou v pohode lidi i na mistech ktere nejsou z vyletu/dovolenych
    SARGO
    SARGO --- ---
    WABICEK: Což se mi, jak jsem právě zjistila po nahlédnutí do báglu, právě stalo. 200 km z letní dovolené. :-D

    EVILMIND: Takže mám dva naráz, každý teda na jiný den... byls to ty, jak se ptal, jestli to tak může přijít, že jo. :-D
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: možná buď rád, aspoň nemusíš přemýšlet zda v neděli cestovat někam do Vyšných Vlkodlakov 
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jako vic lidi na redditu tvrdi, ze dostali nekam, kde gym jen protocili/obsadili. Nicmene tato smesna kriteria ani to mi nepomohla k pozvance, ehm...
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    No to teda je. mám pocit že tady jsem ani neraidoval a v Duchcově jsem byl před půl rokem...

    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    tak poslední vlna EXraid je docela vtipná :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    KOTVUS: THX. Nevíš jestli je tam s tou Indií i Srí lanka?
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    NECROMAN: to byly dycky, ne?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zdá se mi, nebo všechny budovy jsou po tomto updatu lehce 3D?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    THEMAKARESH: Solrock by měl být stejně jako Plusle (a teď Seviper), Torkoal je regionálka pro Indii, Nepál a Malajsii (jiná území než Farfetch'd)
    DRAKY
    DRAKY --- ---
    LUDEKTATA: ohoho, dekuji nastotisickrat! mozna zase zacnu aktivne pokemonit, kdyz uz se nebudu muset jak trubka tahat s mobilem i tabletem! :D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: To mi u toho Solrocka a Lunatona taky přišlo, že to musí být nějaký propojený, ale už jsem jak Solrocka i Torkoala na gymu viděl a vůbec ne na jménech hráčů, kteří vypadali jako letci. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: podle redditu to jsou takovy nejasne definovany regiony :) nicmene podstatne je, ze to neni tady, a ze migrujou (resp. budou), holt si pockam
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Hele a netušíš, kde má region Solrock a Torkoal?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Je venku nový update, ke stažení zde: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/7vhqwa/pokémon_go_0911_apk_download_apkmirror/
    Novinky: /TheSilphRoad/comments/7vhz6g/the_silph_roads_apk_teardown_of_v0911_is_complete/
    Hlavní zpráva - v kódu se objevily herní questy!!! Zatím nejsou live, ale je tam toho poměrně dost, že by to nemuselo trvat dlouho :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem si tak dneska kontroloval co mi chybi (resp. co nemuzu mit), tak kdyby se to nekomu taky hodilo, tady peknej prehled...

    PoGo Pokédex by the Numbers : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/.../comments/7od22r/pogo_pok%C3%A9dex_by_the_numbers/?st=jcc95bgb&sh=fd287178
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    DRAKY: Pokud ti teda split screen normálně funguje (např. PoGO + mapy.cz) a odmítá to do dělené obrazovky vzít DracoGO, tak se v možnostech pro vývojáře musí zatrhnout Vynutit změnu velikosti aktivit (v angličtině Force activities to be resizable), mám to jako předposlední možnost ve vývojářském menu. Pak to možná ještě bude chtít restart mobilu.
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOLLUCHA: Jsem starší, muhahá :-P :-D

    LUDEKTATA: !!! Kde! Jak! To nutně potřebuju :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam