• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    MISOHU: ano ,plus jsem uz videl
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    nedoslo k migraci minum/plusle?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    novy raid bossove:
    T1: Swablu, Snorunt, Magikarp, Wartortle
    T2: Dewgong, Cloyster, Marowak, Sableye, Mawile
    T3: Jynx, Azumarill, Piloswine, Machamp, Porygon, Gengar
    T4: Feraligatr, Lapras, Tyrantiar, Absol
    T5: Rayquaza, Kyogre
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jako nejen že teˇna těch gymech neoujde raidovat ale sem zvědavej jak se ten počet lidí rozdělí na ty gymy, jinak já prd :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: vypada teda, ze ted to jsou S13 cell, vsechny tyhle jsou ve svych vlastnich
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: Biergarten Riegrovy sady
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: dalsi novej je Gymnastka na Folimance (tam byla snaha ho aktivovat cilene)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Tam aem byl ve ctvrtek na ex raidu a den pote prijde dalsi pozvanka? Takze tam slo raidovat jen jeden den, to je fakt divne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: dalsi jsou na Is It Miracle na Kampe a Kravicku, tj. to uz jsou multiple EX i v ramci starych S12
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: zatim vidim pozvanky na Krest a na Central CCM - tj. to jsou 2 EX v jedne S10, tak ted nevim no
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    *edit na nedeli 18.2.
    takze to asi v pondeli nebude dalsi vlna?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    hele ted mi prisel EX na Krannerovu kasnu - za dnesni raid cestou z prace
    svet je zase o neco spravedlivejsi :-))
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    HANZO: Community day byl minule od jedenácti do dvou a neexistuje žádný důvod si myslet, že to tentokrát bude jinak. V CČM budou aktivované lury u PokéStopů od devíti do devíti ode dneška do 26. února. Na ten Community day 24. února tam budou jakési týmové salonky a "exkluzivní dárkové předměty". Není tam specifikován čas, jen že kdo dřív přijde, ten dřív mele.

    FB stránky CČM nám kladou na srdce, že se máme zařadit do bezplatného věrnostního programu. Těžko říct, jestli nám to říkají jen tak mimochodem nebo je to podmínka účasti, každopádně mě to dost odrazuje.
    https://www.facebook.com/centrumcernymost
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw koukam na discordu nekdo uspesne vytradoval EX pass do Chorvatska, kde byl v lete, za 5 premium raid passu, kdyz napsal na support, kdyby tady byl nekdo taky tak stastnej... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: aha, to jsem netusil, ze jinde na tom byli ve mestech az o tolik lip. Je teda ovsem otazka, jestli chteji dal supportit velky mesta, nebo dat moznost lidem kdekoliv na svete... ;) Kazdopadne, raidovanim jen tech gymu, co splnuji tu podminku lokace, nemuzu nic pokazit.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Já s nějakým plánováním a prověřováním počkám do další vlny. Niantic oznámil, že to měli buglé, a že by pozvánek měli posílat více než dříve. Toho s 1 pozvánkou na S2 buňku L10 dosáhnou těžko. Je to 1 gym místo dříve možných 16. V Praze to sice velký rozdíl v počtu pozvánek neznamená (4 nesponzorované gymy v 1 vlně trumfne jen vlna z 25.12.), ale velká města typu New York, Singapur apod měla cca 5-10x méně pozvánek, než obvykle. Takže by to museli nahnat množstvím pozvánek na každou vlnu (150 lidí u gymu asi nechtějí), nebo jejich větší četností (min 3 vlny týdně).
    HANZO
    HANZO --- ---
    NECROMAN: od kolika do kolika to má být?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: protoze ono to neni o tom, co je na mape zelene, ale ze obora Hvezda proste neni oznacena jako park. Resp. park je jen ta cesta uprostred... :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: no jako já pravě na to trvoje mrknul a koukám máš dva vedle obory ale ani jeden v ní, neber to jako kritiku, mě by to zajímal přesněji abych mrknul na Benešov
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jsou v tech definovanych OSM zonach, lapidarne se rika "parky" ale je to vic veci, vic http://overpass-turbo.eu/ (jsem teda byl linej tak jsem to delal pomoci neceho jineho, ale jeste to radsi zkontroluju postupne)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam