• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: ja puvodne myslel, ze se to musi hardcore rucne :-) ale mezitim jsem dogooglil nejake aplikace, ted pouzivam Island (pro Draconius, PoGO jsem nemel duvod zkouset ale z principu fungovani asi bude fungovat cokoliv)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Jo, používám Duální aplikaci od MIUI, což asi bude nějaké to klonování.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    SARGO: oki. ja ty luvdisky jen naklikaval a nechytal vsechno.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    ALFACAD: Ja mam rad tyhle, protoze tam u vetsiny je i vysvetleni - ne vzdycky je DPS nebo TDO nejlepsi kriterium - nekdy je dulezitejsi pokryti castych obrannych typu nebo budoucich raidu.

    Pokemon GO GamePress
    https://pokemongo.gamepress.gg
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    jaky používáte důvěryhodné stranky na moves sety pokesu, jsem se díval na nekolik a obcas se to lisi, diky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PLAGUEDIL: jak nakliknes, je zluty. To se mi stalo vcera, jsem si koupil novej tablet (na hrani Draconius), a ciste jen pro test split screenu jsem si tam zalozil i novej PoGO ucet. Samozrejme prvni luvdisk hned shiny, takze mam level 2 ucet se shiny, a level 40 co ma asi 200 luvdiscu, a prd z toho... :-(
    SARGO
    SARGO --- ---
    PLAGUEDIL: Už při chytání. Ne když ho jen vidíš běhat po trávě, ale jak ho naklikneš, víš. Teda pokud ho poznáš, nepíše se to tam, dokud ho nechytíš. :-)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    shiny poznam uz u chytani nebo az po chyceni?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    GRIFTER: jo ale jaksi mě včera vytočily ty errory dík kterým se chvílema nedalo chytat tak jsem to vzdal a chytil jsem jich jen 60
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    teda musim rict, ze se zaplou star piece a stylem luvdisc rucne a zbytek pluskem ten dust pribyva hodne svizne
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: tak to mi teda nedela, technicky je to jen o aplikaci (tj. kdyz mam v neaktivni pulce video player, tak film v pohode jede), ale pripade PoGO/DragGO se mi teda hejbe vzdycky jen jeden, ten v okne s focusem.

    Errory bych asi pricital tomu, ze tu aplikaci jsi musel predpokladam nejak naklonovat (tj. nepoustis v jednom okne originalni APK), nebo je nejaky jiny zpusob?
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Abych pravdu řekl, tak nevím. Možná si to nějak samostřídá podle toho, na které rozdělené okno zrovna kliknu, ale takhle z laického pohledu to vypadá, že aktivní jsou obě (když jdu, tak se panáček pohybuje v obou). Ale nějaká změna nastala, už 2x mě to teď vyhodilo z raidování (když dva účty raidují na jednom mobilu zároveň), vždycky alespoň na jednom účtu to po chvíli bojování napsalo error, vyskočilo ven z věže a pak už se nešlo do rozjetého boje přidat. Tak možná že Ninantic nějak zapracoval (nebo mi začal blbnout telefon).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MISOHU: Shiny Luvdisc
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    a muze byt shiny! to chci
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    valentyn, vsude je luvidisc
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    GRIFTER: Je to "3x catch stardust", takže bych řekla, že jo.
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Hele chci se jenom ujistit, ted ten blizici se community day s triple dustem, to se tyka pouze a jen chytani pokemonu, niceho jinyho, zejo?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: jak udelas, aby obe ty okna bezela soucasne - tj. jedno nemelo focus, a druhy nebylo fakticky uspane?
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: Úplně vidím tu skautskou uniformu pošitou přibývajícími odznáčky. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: to jsem z obrázku už poznal, že to je nášivka. Ale je to fakt jako příšerný, a to jsem si myslel, že papírová čepice nasadila laťku dost nízko... Niantic by se měl inspirovat z leckdy nápaditého Ingress swagu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam