• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Pokémon GO Community Day - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/events/community-day/
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    A ještě se dají za zlaťáky koupit nový hadry z FireRed a LeafyGreen.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---

    Pokémon GO
    41 min ·
    Happy Pokémon Day! Celebrate all things Pokémon with festive Pikachu wearing party hats available in the wild from February 26 to February 28.
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Co je to zas za invazi Pikachu?
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    MISOHU: Čau, možná by zájem byl. Nepošleš nějaký foto do pošty? Ať vidím, jak moc odrbany to je?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    někdo z Pražáku zájem o dodrbaný ale zatím funkční plusko řekněme za 500? už mě to fakt přestalo bavit natolik že jsem to smazal odinstaloval :)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    hodíte mi prosim někdo invite na ten discord?? děkuji
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: jasne, ale dosud se prave verilo, ze zrovna shiny se generuje az pri nakliknuti nejakou nahodnou sanci - ale zjevne ne, a je to predem urceno uz pri spawnuti. Tipnul bych na nejaky algoritmus s userid na vstupu.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Je dost možné, že se to generuje už při "objevení pokemona", ale individuálně pro každého hráče a jen je záměrně tento fakt skrytý v ofiko aplikaci, ne? Pokud si vybavuju, všechny jeho vlastnosti jsou dané už objevením, IV, CP, mood, takže přidávat další věc až při nakliknutí, možná není systémově vůbec realizované. Zatímco záměrně nedetekovat v radaru, jestli je potvor shiny nebo ne se udělá poměrně jednoduše.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Tohle je taky zajimave, na Apple Watch jsou shiny videt jeste pred nakliknutim - tj. funguje to nejspis jinak, nez se doted vseobecne predpokladalo...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Hmm, tak zase az takovy jsem to teda behem eventu nevidel, jako meli jinde... :-))

    SARGO
    SARGO --- ---
    KOLLUCHA: Tak tři lidi raději, tohle jsou ošemetné levely, záleží, co tam máte, no :-))


    EVILMIND: Hezké houfky kroužily na Andělu kolem kostela na lure párty :-D Za svých dvacet minut jsem tam stihla celá čtyři kolečka. :-))
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: aspon vim ze priste mam jit na Kampu a ne se nekde mrcasit :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Je to tak, na Čerňáku v obchoďáku v podstatě chodily jenom davy zombíků s očima zapíchnutýma do displejů. Bylo to vtipné :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: na Kampe bylo prekvapive malo lidi - predpokladam davy odtahly na Cerny Most hlavne. Puvodne jsem to chtel zkusit na chvili jen, ale kdyz je otevrena ta vystava, tak tam bylo krasne teplo, bo tam nefoukal vitr... :-)

    ADDALBERT: predpokladam to oznamej nekdy pristi tyden. A jo, eventy na 3 hodiny jsou super.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Tak dnesek úspěch. Chyceno asi 200 dratini z toho 8 shiny. Bohuzel nejlepší shiny ma iv71. Z normálních byl alespon jeden 98iv. Musím rict, ze ty 3 hodiny mi délkou vyhovovaly.
    Uz nekdo vi, kdy bude dalsi community day a co to bude?
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    SARGO: Myslíš? :-o To by bylo super. Sice teda asi ne dva lidi na levelu 29 a 22 (já + přítel), ale i tak je to skvělá zpráva. Já jsem měla Absola oblíbeného už ve třetí generaci před lety, spolu s Rayquazou :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOLLUCHA: Na Absola stači tuším i dva lidi. Tři v pohodě. :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    COBRA_: Jo já vím, ale já mám takovou zásadu, že si nejdřív než někam vlezu, přečtu ToS a Privacy Policy a Discord je jeden z těch, co je má delší než Pán Prstenů... Chystám se na to, zatím jsem v půlce. Ale aspoň tam zatím není nic, co by mě od toho odradilo.

    Ale na Absola já bych s tebou klidně chodila. Je fakt, že co je ve čtyřkovém i Aggron, tak je to poněkud zvláštní. Ale co, Laprase mám taky jen jednoho. Moje mladší ségra by se možná taky přidala. A možná možná i přítel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam