• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Dneska hezkej den, par legend, poskocil jsem na level 38, dostal zlatou medaily za hatchovani vajec a do toho jeste prisla pozvanka na ExRaid :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: navíc to zjevně tentokrát není jejich vina, protože jsou úplně mrtvý i stránky Nintenda (502), tim spis by meli koukat, aby nebyli zavisli na sluzbe, ktera neustale nefunguje - a pres kterou beztak jede 99 procent botu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: presne, Niantic jsou fakt totalni kokoti... rok a pul problem s PTC, a porad nejsou schopny kdyz nic jineho, tak nabidnout migraci na google :-( hlavne ze kazdej event se pak ruzne o hodiny/dny prodluzuje
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    No jo no, začal event a PTC umřel, prostě jako vždycky.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: spis se RNG rozhodlo dneska, ze jsem byl asi hodnej :)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: To teď padají hlavně desítky nebo jak to děláš?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: njn, tak o ty expy mi slo tak nejmin... ale jinak akce uspesna, do prazdneho batohu jsem dostal novych 7x10, takze doufam mi to vydatne zalepi diry v pokedexu...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    PAJA07: konecne!!! Ted jeste zvazuju, jestli nechat vsechen ten odpad po evolve a pockat, jestli nekdy budou double candy..
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Sakra, vona ta appka ted sleduje urazenou vzdalenost i kdyz neni na displeji? Odkdy? Jeden z duvodu proc mam plusko je ten ze tenkrat to teda rozhodne neumela. Dneska mam pripraveny ctyri desitkovy a jedno petkovy vejce, chci si predtim zapnout star piece ale nemam cas to kontrolovat, tak appku shodim a zamknu telefon, po nejaky chvili se zas mrknu a vono se to zacne jedno po druhym lihnout. Ne, predtim nez sem zamknul telefon sem tu potrebnou vzdalenost fakt neusel, to by ani neslo.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    LUDEKTATA: ja to nebyl :)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Další novinky se týkají raidů - vypadá to, že se posunul konec (v Londýně končily poslední raidy po 22h místního času) a jsou (staro)noví Raid bossové:
    T2: Exeggutor, Slowbro
    T3: Starmie, Claydol, Aerodactyl, Alakazam, Scyther
    T4: Charizard
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    PAJA07: No museli přece nějak naštvat ty horlivce, kteří si batoh vyčistili ještě PŘED eventem ;)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    LUDEKTATA: coze, ono je ted double xp? :)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Dragon, Psychic, and Flying type Pokemon will hatch more often from eggs and appear in more in raid battles. Double EXP. Event ends March 16.
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Tak tady to máš i s odpočtem ;)
    P337 PokemonGo Countdown Site
    http://www.p337.info/pokemongo/
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    LUDEKTATA: taky mam v batohu 4 desitky a zbytek petky :(
    Tak asi budu muset investovat a nakoupit inkubatory..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: me se prave krcej taky, ale uz na 7.8km... je to hra nervu a pevneho nacasovani! ;-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: To je správná příprava na event! Ne jako já, kterému se v baťohu krčí osm 10km vajec ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: takze to vypada, ze to bude dneska v 22? To abych to uz vypnul...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: samozrejme jen pro nove dropnuta vejce (v PoGO se obsah vejce urcuje ve chvili jeho sebrani). Presne proto se ptam, abych zacal sbirat nova vejce az ve chvili, kdy se podminky zmeni... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam