• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: to bude tipuji u dlouhodobá záležitost, jen občas se jako odměna objeví i nějaké speciality. Viz ty screenshoty.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak me vic zajima ten cil, jestli to je nejaka jednorazova akce pro Mew, nebo jestli to proste jsou normalni daily questy na furt, maximalne sdruzene v nejake kampani, z toho PR textu to neni uplne jasne. Ale v kazdem pripade dobre, ze se aspon neco deje...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Tipuji, že první měsíc, dva to stejně budou jen tak testovat, jak je to stabilní a použitelné, než tam vypustí nějaké legendárky. A i to vypuštění Mew bude určitě omezená záležitost nějakého community day.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak Mew je tam jen tak decentne zminenej. Ale bylo by pekne, kdyby se k nemu slo prosolovat serii questu, bez nutnosti cekat na nejakou nahodnou EX pozvanku... :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MEW!
    Trainers, It’s Time to Conduct Important Pokémon Research! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/research/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    To je asi nejlepsi pokemon tattoo co jsem kdy videl :-)

    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    A ja se na celej event vyprdnul. Normalne sem to zazdil. Cha!
    SARGO
    SARGO --- ---
    Z 87 bulbasaurů shiny nula a ani jeden přes 90%. Asi jsem si tu kliku vybrala den předem až moc. Ale teda po pravdě... připadám si trochu ukřivděně. I mé mimoňské dítko, co jich nachytalo sotva čtvrtinu, mělo dva! :-D
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    KOLLUCHA: Tak to bylo od jedenácti. Doufám, že se nikdo neřídil mojí radou.. :-(

    Jinak teda za mě velký úspěch. Sice jen jeden shiny Bulbasaur, ale zato jsem chytila shiny Lugii. Zase jsme šli se ségřinou rodinou a super :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CIVETTA: to nebylo svetlem on proste neni videt... taky jsem dva omylem transfernul hned po chyceni, prsty jsou rychlejsi nez dodatecny dotaz... :)
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    V tomhle světle je kulový vidět. Chytám a po chycení zjistím, že byl shiny :) a hned 840CP :)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    COBRA_: Podle všeho to má být až od poledne. Ale já nevím a ani nemůžu najít žádný relevantní zdroj. Že to bude od dvanácti, psali na například Forbesu (ale bez citace zdroje). EVILMIND píše, že s tím Niantic počítá, ale nenahodil odkaz a z příspěvku to jednoznačně nevyplývá. Každopádně já budu připravená na startu už v jedenáct, protože co kdyby.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Musím to tu sepsat... budu to vyprávět ještě vnoučatům.
    Takže: zapnu vejce, zapnu dustovou prskavku, a co se v té půlhodině stačilo přihodit? Dali jsme Mewtoo raid (chyceno) plus dva další; jeden jedničkový kvůli ex pozvánce, druhou Lugii. Pozvánka opravdu vzápětí přišla, Lugie byla SHINY (moje první - konečně mám pokoj! :-D), v poslední půlminutně vejcoprskavky se mi vylíhla všechna vajíčka a z nich DVA stoprocentní pokouši.
    Víc už se fakt nedalo. :-D
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    A v kolik ze to zejtra teda je? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw:
    PokéMon Go Maps and Trackers Go down After a Forced 0.95.3 Api Update | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/...s/pokemon-go-maps-and-trackers-go-down-after-a-forced-0-95-3-api-update/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw pred eventem v noci se posouvame na letni cas - sice se na Niantic page jasne pise, ze to s tim pocitaji, ale asi bych si radsi nechal tu hodinu rezervu na "prekvapeni" :-))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Promo kód za registraci do programu na CČM :)
    Free Incense, Lucky Egg, 15 Pokeballs and 5 Great Balls from Unibail-Rodamco : pokemongo
    https://www.reddit.com/r/pokemongo/comments/86jtvh/free_incense_lucky_egg_15_pokeballs_and_5_great/
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    9x10km vejce se zapnutým star pieces = cca 70000 dustu a 460 candy :-) Škoda jen, že nebyl nějaký bagon...
    Jinak potvrzení shiny Wynaut a Magby:
    Shiny Wynaut : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/86f6k5/shiny_wynaut/
    Just hatched shiny Magby! : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/86eurl/just_hatched_shiny_magby/

    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    LETTRICE: Upřímně, já jsem čekala, že bude něco kvůli prvnímu jarnímu dni. Na Velikonoce mi ta vejce přijdou celkem pochopitelná. Ale máš pravdu, že v raidech jsou vlastně taky vejce :-) Tak třeba příště... Každopádně boxy mi tak skvělé nepřijdou. I když úplně blbé taky nejsou. Kromě toho nejmenšího.
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Čekala jsem, že vymyslí něco v souvislosti s raidy, nebo větší výskyt nějakých pokešů atd.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    LETTRICE: Mně to přijde docela dobré :-) Ještě jsem teda neviděla ty boxy, ale vkládám do nich velké naděje, tak jako ostatní. Možná ještě větší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam