• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    PLAGUEDIL: Já jinak skoro nechytám :-)) Vím, že je to asi blbost, ale mně se to tak prostě líbí. Akorát raid bossy chytám bez něj. Jinak si zapínám ARko, jenom když chytám v posteli. Horizontální poloha gyroskop poněkud mate :-)))

    XSI: Jasně, zvlášť za slunečného dne jako byl dneska :-D

    SARGO, EVILMIND: Gratuluju!*
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Dnes tri raidy a ani jeden latios... no uvidime. Trochu mi to připomíná chytání kyogreho než to nerfli.
    SARGO
    SARGO --- ---
    COBRA_: No a chytíš ho na třetí, který trefíš. :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: aha, vyborne, ballu mam mraky :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: to se ztratilo v prekladu - on nema catch rate 100%, ale mas nekonecne ballu a ten boj tam proste bude dokud ho nechytnes.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Já ho taky nemám zapnutý a normálně běhal po trávě :-D A fakt nevím, co mají všichni s tím chytáním, třikrát jsem hodila, na třetí doma, trefuje se krásně... :-D Ale hodně slaboučký :-/
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Jestli ma Mew fakt catch rate 100%, tak bude stacit hazet bally na vsecky strany dokud ho clovek netrefi... :-) spis me sere ze posledni update vypnul tu featuru kdy si appka (do restartu) pamatovala kterej typ ballu clovek naposledy pouzival - kdyz hraju "rucne", tak vubec nepouzivam obycejny, naopak je vyhazuju, takze spousta klikani navic.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    PLAGUEDIL: nekde jsem zahlidnul, ze asi do 7.4.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    EVILMIND: pekna sracka. mi to nikdy nefungovalo.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Damn, mně odešel gyroskop, takže nemůžu mít zaplý AR. To bude veselo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw takhle vypada chytani, kdyz nemate zaply AR :-)



    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Naštěstí ;-) Sice je přede mnou ještě pěkná štreka, ale aspoň je konec v dohlednu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dukaz, ze star piecem lze nasobit tu odmenu za Mew... se bude hodit :)

    Imgur: The magic of the Internet
    https://imgur.com/a/XdqxG
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Prvni Latias je doma. Ale proc ma elektricky utok...? :D
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Mně teda duchové v nemocnici přijdou poněkud morbidní. Já teda nejsem úplně oukej ani s představou Chansey okolo nemocnic, ale duchové jsou už fakt moc :-D
    ...a našla jsem jednou Chansey naproti laborce, kam chodím na krev.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: jo, ja jsem mel sick day dneska, cely dopoledne v cekarne ordinace jsem koukal jak na motolskych stopech je neustale kolem 5 duchu (chybely mi 3), a samozrejme kdyz jsem vylezl, tak nikde nic. Takze jsem rezignoval, odjel na Chodov, hodil 3 pokebally v nestu, a zase zpatky... :-) Teoreticky je ghost nest i na Portheimce, ale ten jsem cestou tam prosel a nic.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Chytit Ditta se mi povedlo přesně hodinu od zahájení páté části kvestu. Nečekal jsem, že nejtěžší bude ulovit 10 ghost pokémonů. :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOLLUCHA: taky ho muzes mit jako buddyho, ma candy za kazdy km ;)
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    KOLLUCHA: dekuji, nevidel.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    PLAGUEDIL: EVILMIND
    Čili, pokud nemluvíš anglicky, tak do sedmého.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam