• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    jasny.. prave jsem neco zaslechnul.. ale uz jsme parkrat byli.. hodne lidi a nikdo zatim
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: v codu hry je ta moznost, ale zrejme to neni zapnute, jinak by ji uz nekdo mel
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    jak je to s tou aktualni legendou.. muze byt shiny nebo ne?
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOLLUCHA: A chceš teda poslat pozvánku, či o co přesně kráčí? :-)) Já ho mám všude možně, v prohlížeči funguje v pohodě, jen je ho někdy potřeba ručně ef pětkovat... :-))
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    KOLLUCHA: ja gyroskop mam, akorat pokemoni si s nim nwchcou povidat
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Byl by někdo ochotný, kdo by mi vysvětlil v poště, co mám dělat s tím, když jsem se přihlásila do Discordu bez pozvanky v browseru na XPech? Vůbec nechápu ten interface. Chystám se přečíst i help, ale nevím, jestli mi Discord vůbec bude fungovat... Předem díky potenciální ochotné duši! :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    SARGO: Taky! Sice teda není nic moc, ale jsem šťastná, že ho vůbec mám :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    PAJA07: spis 0% flee rate
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    SARGO: tam se hazi ananas? tam je 100% catch rate?
    SARGO
    SARGO --- ---
    Sedmé razítko potěšilo. A co teprve kdybych nebyla pako a nezapomněla hodit ananas! :-D
    XSI
    XSI --- ---
    KOLLUCHA: Jakože akcelerometrem rozpozná, že se s tím děje nějakej pohyb namísto toho, aby gyroskopem určil změnu polohy? To je bizarní teda.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    ja se furt drzim toho uz par let staryho Elephonu, ale jakmile me zacne srat nad miru (uz ted ma nekdy problemy drzet GPS napriklad), asi se budu po novym low cost delu ptat tady :-)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    XSI: To ti nepřeju :-(

    Telefony dělají základní funkce, jako rozpoznání polohy telefonu, za pomoci akcelerometru. Ale v dnešní době je skutečně i gyroskop relativně levný. Není to úplně naprostý low cost, ale je to přijatelné. Já jsem si koupila Xiaomi Redmi 4, který je takový top mezi low costy, a vyšel mě na 3800 (+1700 příslušenství). Což je úplně v pohodě, za mě výborný poměr cena/výkon.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Utopila jsem si gyroskop, tak mám srovnání před a po. Dovedla jsem si představit konkrétní věci co už nebudou jako dřív, ale tohle mě třeba nenapadlo. A je to docela naprd.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: afaik na otoceni screenu to prave nepotrebujes, na to se da pouzit i jiny druh senzoru
    XSI
    XSI --- ---
    KOLLUCHA: Ony jsou dneska i telefony bez gyroskopu? Vždyť to dělá úplně základní věci jako že když telefon otočíš na šířku, otočí se i fotka. To musí být strašnej low end bez toho.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    LETTRICE: Zdá se mi, že jich je nějak víc, v neděli jsem chytila jednoho doma a dneska dva v práci.

    EVILMIND: Díky, žes to dal přes spoiler alert. Už jsem nastartovaná se splněným researchem a čekám na půlnoc, abych to odpálila :-))
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    PLAGUEDIL: Pro mě to bylo důležité kritérium, když jsem si vybírala telefon, aby měl gyroskop. Nebylo úplně jediné, ale v podstatě to bylo hodně o tom, že jsem chtěla dobrý zážitek z Pokémona. Pokud to zní jakoby mi hrabalo, tak je to skoro pravda :-D Přála bych ti, aby sis to mohl taky zkusit. Třeba se někdy potkáme a já ti to ukážu :-) No a kdyby sis chtěl kvůli tomu koupit nový telefon, tak aspoň budeš vědět, že v tom nejsi sám ;-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: za splneni tech field questu, razitko je za prvni ukol toho dne, a nemusi nutne nasledovat v souvisle rade
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Za co přesně se získávají razítka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam