• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    RESTA
    RESTA --- ---
    NECROMAN: nemusíš, stačí hneď skočiť späť do lobby a tam počkať, kým uplynie čas
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw jsou 6hodin lure, ktere nebyly puvodne ohlasene v tom eventu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: ne, das na prvni misto blissey, a pockas az uplyne cas
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: prohrat znamena nechat si vybombit vsech 6 v parte a potom cekat na konec bitvy?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: proste si sednes k nejaky jednicce na lavicku a budes prohravat, 10x to nestihnes takze pak potrebujes jeste nejaky dalsi raid...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Už běží Kanto event a za 15 minut jsem nachytal zbývající duchy. Teď otázka, jak je to s tím trikem na rychlé získání 10x raidů pro Special Research?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: aha, to je to co jste tu resili :-) ovsem tim hranatym pokeballem vubec neslo hazet jen po pameti, ale po restartu to nabehlo uplne stejne, tak jsem nakonec hodil nejakou haluz... kazdopadne je to vtipny
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: Ha! neni chancey normal typ? To je tim padem prvni ne-fire u kteryho vime ze to dela :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem konecne udelal ten quest na chancey z questu, ale je takova... divna :-)

    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    aha.. ale ja myslel, ze to je tak, ze trener na urovni 37 uz ma pokemony na max.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    PAJA07: Tak pokud jsi pokročil o další lvl, máš zase dva navíc.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    dotaz.. koukal jsem rano na pokemony.. mas asi 4 na max.. a najednou se mi zase objevila moznost jim jeste dvakrat zvysit level.. Stalo se to taky nekomu z vas? (jen podotykam, ze jsem level 38 a uz predtim u nich zmizel ten power up button a ted se zase objevil)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: fajn :) potrebuju trosku promazat pokemony, tak mi to double bodne
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: Starting April 11-17

    Double candy for Catching/Transferring.

    Gen 1 Starters will be spawning more frequently.

    Sale boxes with Premium passes.

    Aerodactyl and Snorlax in Raids
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    double candy na transfer, tak urcite, zrovna kdyz jsem se rozhodl, ze jelikoz uz asi rok nebyly transfer v zadnem eventu, tak zrejme uz nikdy nebude, a smazal jsem tunu legend... :-(
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    uz se vi, co ma byt ten event 10tyho?
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    TROFOZOIT: tak to mame dalsiho ohnivyho. Je tam urcite nejaka spojitost, ted prijit na to jaka :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    COBRA_: Mně se to stalo u Numela z questu. Nešlo vůbec házet, po restartu appky naštěstí naběhl znova v pořádku.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    KAPITAN_JACK: vypada to na tu samou vec. Zajimavy, vsecko sou to Fire typy
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    COBRA_: Měl jsem to u Ponyty z questu. Doufal jsem v MissingNo, ale nic :(




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam