• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: K tomu je dobrý to plusko, že když na něj chytáš, tak se ti to do těch q na házení nepočítá jako přerušení řady.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: uz jsem se jako rychle naucil si ty potvory vybirat, resp. hlavne ktery si nevybirat :)
    XSI
    XSI --- ---
    Já teda házím taky jenom točený ale tři great v řadě, to chce fakt velký štěstí na potvory (a stejně mi to na dvou lurech trvalo pár hodin).
    AETHER
    AETHER --- ---
    THEMAKARESH: jo, taky mě překvapilo, jak to bylo rychle :D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    AETHER: To mi přijde náhodou jako dobrá odměna, ale asi záleží na tom, jak umíš házet. Když házíš jenom točený, tak to musíš mít hned.
    AETHER
    AETHER --- ---
    TROFOZOIT: Neukazoval se tam otazník, bylo tam na začátku jasné, že to bude odměna...

    JEREMIUS: jsem nemocná, takže jsem ráda, že mám v dosahu alespoň ten jeden pokéstop a vyplní se mi políčko v kalendáři:)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    AETHER: Tak proč ten úkol plníš? Máš ho smazat a vytočit si lepší, když se ti nelíbí :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    AETHER: Seš si jistá, že sis vybrala odměnu celou? Pokud je tam potvor, tak po claimu vyskočí ještě nahoře znova claim, aby si mohl člověk potvory chytit kdy chce.
    Chvíli mě to z počátku mátlo, že mám nějak moc splněných questů, nebo že mám čtyři a tak.
    AETHER
    AETHER --- ---
    XSI: Za tři great curvbally v řadě jsem dostala 1500 stardustu, to mi přišlo taky hodně blbý;(
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Jsem psal, že je to novinka, nebo bug. Včera mi to taky nedělalo, ale dneska už jo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: tak to leda by se to zmenilo, protoze me ho znova urcite nedal jeste zadnej
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Ale když ho splníš, tak ti ho dá znova...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jsem to napsal zmatene - jednou dokud ho nesplnis, ale muzes ho zahazovat a opakovane si ho brat dokud se to nestane
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: e-e, to je proste jen dusledek toho, ze 1 stop dava celej den stejnej quest. Ale da ti ho jen jednou, a uz ti ho neda pokud ho splnis.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Novinka co jsem vypozoroval na field research, když ten quest vezmete a pak zahodíte, tak po opětovném protočení toho stopu, kdy máte místo na q ho dostanete znovu, stejně když ho dokončíte, tak vám tam opět spadne. Nevím jestli to funguje i tak, že když máte třeba tři volný sloty a budete stát u toho jednoho pokéstopu, tak vám to dá tři stejný q a jestli to platí pro všechny q.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to vypada na pribeh na tema - zaridili si pokestopy, a voni jim tam pak lezli lidi... :)
    jsem zvedavej, jestli se to dotkne i ostatnich obchodaku retezce

    https://www.reddit.com/...heSilphRoad/comments/8bxza8/unibailrodamco_pok%C3%A9stop_placement_in_the/
    XSI
    XSI --- ---
    Já chodila kolik měsíců s mareep, měla jsem za celou dobu jednu.
    Tak si stěžuj. :-)

    A za tři curveball greaty v řadě jsem chytala Charmeleona, nejhorší odměna ever.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: ještě si stěžuj :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady dva tejdny chodim s beldunem jako buddy jak vocas, a ted se mi z 5x10 vylihne 4x beldun s 200 candy dohromady, grr :-)

    a jeste navic prej v nedeli budou 10km vejce pocitany jako 2.5km, takze jsem si mohl klidne pockat
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    vlastni poznatky:

    ultimate throw se pocita i za nice i za great( logicke ale niantic...)

    na bug pomaha vystoupit nastoupit, pak uz je to ok.

    chytani z field research kdyz se vyskoci tak nezmizi a je tam porad. coz s vysse poznatkem je fajn, ale kdyz je tam kravina kterou nechcete chytat tak se to neda trashnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam