• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    XSI: Hele já jich chytil asi 6, ale znám lidi, co na něj čekají už přes dva týdny, což je teprve na nic.
    XSI
    XSI --- ---
    Jinak moje skóre při chytání aktuálního legendárního červenýho letadla je zatím 0/5. Fakt peklo.
    XSI
    XSI --- ---
    SHAMPOO: Já na konci eventu nakonec taky, ale fakt jsem na něj čekala přes týden.
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    XSI: jo jo chytla jsem tři, z nidorana
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ADDALBERT: to je dobry kdyz jdes na raid nebo tak, tam se to da dat... ale imho to nestoji za ten voser
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ADDALBERT: jj kdyby byla jina legenda, tak mozna ale momentalne taky nejsem schopny, ale mozna se nekdo najde ....
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    ALFACAD: Takže je to v radě? To nedam.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ADDALBERT: onix nebo larva
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    EVILMIND: hm, tak dik...kvuli tobe to ted budu zase hrat...
    btw, bylo to apkou SuperUser - trosku zvlastni vzhledem k tomu, ze vlastne nemela k nicemu pristup, kdyz nemam root - nainstalovala se mi, ze sem ju mel na predchozim tel. (a Safety Net mi nikdy nehodil fail)
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    ALFACAD: A odměna?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    QUARATH: aha - na redditu je dost threadu kde se to resi, nejvetsi je asi tenhle

    "Device not compatible" is a Google/Safety Net bug : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...SilphRoad/comments/87u100/device_not_compatible_is_a_googlesafety_net_bug/
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    EVILMIND: Sony Xperia X Compact, Android 8.0 bez rootu.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    kdyby mel nekdo zajem u zastávka Moran je qvest 2xexcelent
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    QUARATH: a mas root?
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    Tak sem asi skoncil s PoGo. Uz v posledni dobe mi docela padal, ale ted po ugradu se naloguju uz jen kdyz wipnu data a to jen tak na 5-10 sekund. Pak PoGo zase spadne a pri logovani zacne psat "Unable to log in" > "Your device is not compatible"
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: jo, cernej je peknej no... a hlavne je dobre, ze to zase je sobota, takze si clovek muze v nedeli pak lizat rany, a nemusi dalsi den do prace... ;)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Well, shiny Charizard je vlastně jediný shiny o kterého stojím, takže to bych neměl podcenit :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ten odkaz pres noc zmizel, ale dalsi community day je 19.5. v sobotu, charmander
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZPC: na androidu Calcy IV
    ZPC
    ZPC --- ---
    Ahoj, tak jsem to po několika letech zase zapnul a hle, hra se kapku změnila ... co používáte na počítání IV? Je to nějak možný vytáhnout přímo z dat hry? A máte něco na přejmenovávání pokemonů tak aby tam měli uvedeno to IV číslo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam