• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Chce to mit trpelivost, a hazet jen kdyz je dole, pote co udela otocku.
    XSI
    XSI --- ---
    Letadlo vs. já 7:0. Eheheh.
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    tak Latiase také ještě nemám, ale zkoušel jsem jej lovit zatím jenom třikrát, nějak jej moc nemusím.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    XSI: Jo, znám víc takových lidí, kterým padl až z 5+ raidu. Otázkou je, jesti je to náhoda, nebo je to nastavené, aby lidi víc chodili na raidy :-)
    Tak Latias není dobrý pokémon. Lidi na něj chodí, protože chtějí XP. Ale jinak se nevyplatí ho powerupovat
    XSI
    XSI --- ---
    JEREMIUS: Občas to slyším, že má někdo podobnou smůlu. Blbý je, že lidi už na něj ani moc nechtěj chodit mi přijde.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    XSI: Já ho chytil poprvé na šestý pokus, teď nevím. Pak jsem ho dlouho zase nechytal. Prostě hra nějak nechtěla, abych ho měl nebo co. Pak se to zlomilo a teď z posledních 4 raidů mám 3 (a to ten jeden jsem měl jen 7 pokéballů a neházel jsem moc dobře, protože to byl chcípák)
    XSI
    XSI --- ---
    Copak kuře, ale červený letadlo i po šesti pokusech furt nemám.
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    TROFOZOIT: vždyť to bylo úplně v pohodě, mnohem horší na chytání je každý týden to ohnivý kuře.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    bylo to docela roztomilé
    SARGO
    SARGO --- ---
    TROFOZOIT: Šmarjá, vždyť se nedal nechytit. Nemohla to být taková hrůza :-))
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    TAHRQA: Já jsem nakonec taky zacpala kameru (chladícím polštářem neb to nebezpečně žhnulo) ale teda jestli to někdo považoval za zajímavou challenge, tak teda nevím.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    TROFOZOIT: dva tyeny jsem nevidel ditta, ale predpokladam ze to budu mit stejne
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Právě probíhá Eath day event do 30. 4. s 3x dustem za chytání Earth, Grass a Water typů. Ty jsou teď také skoro všude, jen cestou do práce jsem chytil asi 5 Wailmerů.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    shiny Wailmerove

    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    TROFOZOIT: Já to měl snadné, mám obal na telefon "knížečku" a prostě sem tím ucpal kamerku...
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Je chytání Mewa takový hrozný opruz pro všechny nebo jen pro můj suboptimální telefon. Vynucený AR, sekání, nemožnost pořádně hodit a nakonec oznámení že Mew utekl.
    Abych ho pak našla chyceného. Nechápu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: ja vim, tim jsem to delal :) jen ty parky jsou tam jako hodne nepouzitelny, lepsi mi prislo mit vedle okno s overpassem.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Vhodné lokality místa pro vytvoření nového gymu se skvěle tipují na https://www.pokemongomap.info - dá se tam zobrazit jako podklad S2 síť (dokonce i jako kombinace S14+S17) a jsou tam pokéstopy i gymy (akorát je tam stav před aktuálním zaříznutím map, takže tam nejsou nové stopy/gymy z minulého týdne. A rovněž se dají v nastavení zvýraznit "parky" dle OSM.
    HANZO
    HANZO --- ---
    EVILMIND: a odkud si? Že bys mi přidal něco na žižkově :-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Při minulé vlně nám tu kombinaci dva gymy od sebe asi 100 metrů a mezi nimi stop, změnili na kombinaci 3 gymy a jako na větvi z toho vážně nejsem :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam