• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    HARALD
    HARALD --- ---
    MOIRAIN: Náměstí Míru, Václavák, Příkopy, Národní, Karlák, Štěpánská.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    HARALD: kde??? já víc jak měsíc chytám kdejakou havěť a ditto nikde
    HARALD
    HARALD --- ---
    On je nějaký Ditto event? Normálně měsíc nic, dneska už šestý. Bez pluska!
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    mne kdyz "nejde vyzvednout odmena", musim bud pockat az se neco naloaduje, nebo zrovna nechytam GPS signal; v takovy situaci nejde ostatne delat nic, ani lovit treba
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ZPC: A nemusíš v reálu počkat ještě 1 den? Takhle nějak se mi to stalo posledně a další den jsem odměnu normálně dostal
    ZPC
    ZPC --- ---
    hele, stalo se vám někdy, že vám nejde vyzvednout odměna (krabice) po obdržení všech razítek?
    Dostal jsem jsem odměnu za razítko, ale když klikám na to tu krabici s claim your reward (oranžové) ale nic se nestane.... jediné co můžu je Xko dole a to když udělám tak můžu zase sbírat další razítko... jako kdyby mi ty razítka mizely...

    stalo se to někomu? nebo je to nějaký known bug?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: pravda, pravda , ale taky to mohli zapnout před eventem
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Hned sem do toho investoval vsecky nastradany mince. Stacilo to na 1850 :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: jsem to zapnul cestou z hospody, a takova radostna zprava, konecne nebudu travit tolik casu cistenim baglu furt... aspon chvili :-)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    info: jde rozšířit bag v shopu
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    QUARATH: Nebo můžeš počkat jestli ten gym náhodou Niantic nezruší. To se ti pak také vrátí. ;-)
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    SARGO: chudak Chansey uz 240 dnu prakticky bez zradla...sem puvodne doufal, ze se mi tak do mesice dvou vrati
    SARGO
    SARGO --- ---
    QUARATH: Přesně tak. Hladový, demotivovaný... ale stále živý. Vlastně je to trochu morbidní. :-D
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    Mimochodem...jak dlouho vydrzi pokemon v gymu bez krmeni? Navzdy, kdyz ho nekdo nezmlati?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: jo, vyslovne jsem se na to dneska na redditu ptal lidi, co uz to prolinkovali driv, a mohli se pry prihlasit i behem vypadku
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Já mám PTC a dnes jsem to po výpadku i prolinkoval s Google účtem. Pokud chápu správně, tak když je výpadek PTC, jde se pak přihlásit přes Google. A nejspíš i naopak.
    AETHER
    AETHER --- ---
    EVILMIND: Mam login pres gmail a vcera jsem se nekolik hodin nemohla prihlasit... si nevyberes.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: kazdopadne jako moje blbost, ze jsem si nevsimnul, ze se to prolinkovani zmenilo uz v 0.95.3 tj. spoustu tejdnu dozadu, takze se zda, ze neni nutne pouzivat FB - ted jsem si udelal extra gmail ucet jen na PoGO, linknul ho na PTC ucet, a lognul se jen pres gmail. Dalsi PTC vypadek ukaze, jestli se opravdu uz ten login nepouziva... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PTC jede konecne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Po 8 hodinách, kdy nefunguje PTC, konečně Niantic tweetnul, že začíná vyšetřování problému. Už jste někdo zkoušel tu migraci accountu přes FB? Tohle se fakt nedá, je to počtvrté jen tenhle měsíc...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Tak na to nejsem asi takový závislák, abych kvůli tomu stahoval a instalovat nějaká APK :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam