• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    SARGO: S tím se nabízí otázka, jestli bude i alolan shiny!
    SARGO
    SARGO --- ---
    NECROMAN: Chápu to dobře, že to teda bude něco jako "shiny", jenom to nebude shiny, ale alolan? :-/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jak vypadají Alolan verze, defakto takové Castform varianty existujích pokemonů
    Regional variant - Bulbapedia, the community-driven Pokémon encyclopedia
    https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Regional_variant
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: matne si vzpominam ze i kdyz maj stejny cisla, tak sou v dexu zvlast. Coz by znamenalo, ze se pocet zvysi. No ale mozny je asi leccos, uvidime.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: takze vlastne mas pravdu, oni se objevi v tom Kanto dexu, ale nezvysi se tim pocet pokemonu v nem
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: jo, jsou to jen regionalni varianty (tj. muzou v PoGO proste jen jinak vypadat, jako Castform treba)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: No, to je vlastne taky fakt, nejsou... ale maj jestli se nepletu v globalnim dexu stejny cisla ne? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: oni ale nejsou z Kanto regionu, doufam je Nintendo nenecha je tam pridat... :-) Vlastne bude docela zajimavy sledovat, jakym zpusobem se budou ziskavat, protoze normalne se ve hre ty formy nevyskytujou soucasne.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: to nevim, ti alolansky pokemoni vypadaj vetsinou uplne jinak, navic maj i jiny typy a tak, takze min prace mozna ani ne. Ale napadlo me ze by to byl elegantni zpusob jak zvysit pocet ulovitelnejch pokemonu z regionu a tim padem umoznit ziskani lepsi nez zlaty medaile za danej region :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: v podstate je to gen7, takze Niantic trochu preskocil. Nicmene realne jde jinou verzi pokemonu z GenI, takze predpokladam to delaji proto, ze to je min prace... :-)

    Alolan Forms of Pokémon Originally Discovered in the Kanto Region Are Coming to Pokémon GO! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/alolakanto-pokemon
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    co to je Alolan form? :) ted vysla novinka.. :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZPC:
    - je jedno jestli nejdriv powerupnes a pak evolvnes nebo naopak, vysledek bude stejnej
    - IV se pri evolve zachovava
    - Voltorb nestoji za to
    ZPC
    ZPC --- ---
    trochu noobovská otázka, ale položím jí, abych si nezvoral něco... (informace mám z Calcy IV)

    Mám zatim jedinýho 100% mona - Voltorba - ale je zatim na lvl 7,0
    mám ho nejdřív PowerUpovat a až bude na max tak až pak ho mám Evolvnout?
    (mám na něj akorát 50 candies a na to abych ho dostal na můj lvl 28 tak budu potřebovat pry 98 candies, což bude chvíli trvat, plus dalších 50 na evolve)

    Jak se v tomhle případě rozhodovat? (stojí vůbec Voltorb za to?)

    Nemůže se stát že po Evolvu už nebude na 100% ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ZPC: pokud budeš v centru Prahy po 17 hodině na nějakém tier5 raidu, tak je velká šance, že se sejde tak 10-20 lidí. Mimo centrum je dobré dohodnout se s někým na Discordu.
    ZPC
    ZPC --- ---
    EVILMIND: díky, to je přesně ono... paráda...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZPC: zkousel jsi sam jo? :-) nic v tier 4-5 nejde dat solo

    vetsina lidi pouziva dneska discord, nebo lokalni messenger groupy
    predpokladam, kdyz nepises mesto, tak jsi z Prahy :) tady myslim je discord docela aktivni - https://discord.gg/Dfg7Ek (link plati 24 hodin)
    ZPC
    ZPC --- ---
    hele, jak fightujete třeba toho oh-ho tedka? jako 40k to nejsem schopen nikdy sám dát...

    je nějakej chat / app (kterej skutečně funguje) kde by se třeba domlouvalo, na co kde se kdy vyráží?
    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: A nebo: https://www.wish.com/search/pokemon%20hat
    (Pozor na finální cenu, někdy čachrují s poštovným a tak. Ale v košíku platí. :-))
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    UBU: AliExpress :-) za pár dolarů pytel čepic :-D
    UBU
    UBU --- ---
    Potřeboval bych tip, kde sehnat kšiltovku s pokemonama - ideálně nějaké legendary pro mladého, podmínka je rovný kšilt. Vím že jste tady postovali nějaká trika, ale nemůžu nic kloudného najít. Někdo nějaký tip?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam