• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: ne, dneska jsem byl na nekolikahodinove GDPR schuzi, a odnesl jsem si z ni, ze nic nikam na nastenky nedavat! ;-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    A já jsem DaioniOdjinud. Za následky tohoto odhalení neručím. :-D
    XSI
    XSI --- ---
    ... Já nejsem z Prahy.
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    RICARDERON: Tak zrovna ty a Wabicek jste vcelku konzistentní :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    TAHRQA: Bezva nápad! Já jsem Ricarderon!
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Btw, nechcete dát na nástěnku jak se kdo v POGO jmenuje? Já jsem kupříkladu Vykook.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: pro zajemce, dal jsem JWA dva dny testu, a je to o moc lepsi, nez se na prvni pohled zdalo - v podstate tam neni zadna mechanika, co by me vyslovene stvala, a ze me nasere ledasco... :-) Chytani je challenge (misto hazeni ballu se tam dronem sbiraji vzorky DNA), ma to dobre vymysleno, aby i common dinosauri k necemu byli (bo je tu funkcni breeding), a u PvP se fakt musi premyslet (ale soucasne je to rychle a neni problem to hrat za chuze, narozdil do Magussu). A zadnej rychlostni limit pro hrani v MHD!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Já ji vychodil samozřejmě taky, no... :-( Dodneška jsem měl chycenou jednu. Ale tak ono stejně už není zase co chodit (mám zpátky svou prastarou buddy Chansey).
    UBU
    UBU --- ---
    TAHRQA: to je klasika, puvodne kdyz se mi vylihla z vajicka sem ji chtel dat jako buddy, ale pak sem si rikal ze za chvili ji daj do nejakyho eventu. No a je to :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Paráda, před tejdnem jsem evolvnul lileep, abych mohl machrovat v gymech a teď ji bude mít každej! :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Fakt že jo:
    If anyone needs a logical explanation why it's 2100 and not 2500 or 500:
    50 base xp for Pokestop spinning, doubled = 100 xp
    200 bonus xp for spinning a new Pokestop - x10 multiplier for discovering new Pokestop = 2000 xp
    Total 2100 xp, with egg 4200 xp
    XSI
    XSI --- ---
    PLAGUEDIL: Od včerejšího večera.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    EVILMIND: to je odkdy? minulybtyden jsem byl v amsterdamu a nrvsiml jsem si ze by to nejak nasypalo.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: aha.. tak to myslis jakoze musis pres filtraci.. :) Ja to prave myslel, ze by tam byla vylozene ikonka.. :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw ten bonus za nove stopy je jako insane - 4200 expu za protoceni noveho stopu s eggem, kdybych potreboval expy, tak hned jedu na vylet do nejakeho vetsiho mesta, kde jsem jeste nebyl... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: tak znova - to je filter "defender", a je to tam odjakziva :-)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    nene, ja to myslim ne v seznamu gymu, ale kdyz jsem vylozene v seznamu pokemonu.. ze si nemuzu seradit, abych nahore mel pokemony, co jsou nekde v gymu
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Chci.
    :-D

    Jen mě trochu děsí, co je akcí, eventů, událostí atd poslední dobou. Snad to není předsmrtná křeč :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    plus mozne pouzivat itemy primo v seznamu pokemonu, takze jde napriklad primo nasypat do nej candy, nebo ho ozivit/healnout
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: to bys asi chtela tohle :-) bohuzel jen nejaky vizualni bug

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam