• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: jo taky cekam, ale jsem dvakrat prosvihnul to okno, nez plusko nabralo samo dalsi vejce :-) bude treba prijmout nejaka drsna opatreni
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: no znalí věci asi čekají, až se jim vylíhne nějaké vejce a pak teprv budou otevírat
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Ještě jsem si říkal, jak na medaili Pilot (Earn xxx km across the distance of all Pokemon trades), si budu muset vždycky z dovolené přivézt co nejvíce pokemonů na výměnu nebo v Praze zastavovat cizince hrající pokemony ;)
    XSI
    XSI --- ---
    Má cenu se kamarádit, i když nejsem z Prahy?
    Mám i Corsoly na trade, ale to teda asi na dálku nejde, ale furt si můžem posílat dárky, right?

    1046 7812 6344
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: njn, ted uz se bohuzel tezko pozna, kdo si privezl dvacet corsol z dovolene, a kdo si pro ne zaletel... Jsem hlavne zvedavej, jestli kdyz ted je trading, tak bude Niantic pokracovat v nejakejch eventech, kde se regionalky objevi i jinde, nebo uz necha jejich sireni jen na spooferech.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: jo ja to cetl, uz ted vetsina z darku, co jsem poslal, je dneska neotevrena, pocitam za dva tri dny bude problem v seznamu najit nekoho, komu jde poslat vubec... :-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Pozor na limit 20 otevřených dárků za den. A člověku, který si neotevřel dárek, se už ani následující dny nedá poslat další dárek. Takže pokud si chce člověk pěstovat přátelství pomocí dárků, tak se každá dvojice musí v dárcích obden střídat v posílání. A vůbec, nastudujte si to sami ;)

    Limit on gifts received : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8svn98/limit_on_gifts_received/
    [Megathread] Friends and Trading + Regice Release Day Changes : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...lphRoad/comments/8swovm/megathread_friends_and_trading_regice_release_day/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LUDEKTATA: sakra, ja si rikal ze nejak prestaly pada... no nic budu prubezne rozesilat
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Ale že se nám obchod s regionálkama od letců hezky rozjíždí, docela by mě zajímaly ceny (ne že bych chtěl koupit, takhle v pokemonech klesnout nechci ;) , viz Discord/POGO RAID Praha/trading.

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Můj kód: 1766 3379 0133
    Jsem k zastižení každý den v Praze na Andělu.
    Nabízím na special trade: Kangaskhan, Farfetch'd, Pichu s čepící, Shiny Dratiny a některé legendárky
    Sháním na special trade: Taurose, Heracrosse, Corsolu a Gen3 regionálky
    Sháním na běžnou výměnu: Lotady, Wingully a Beldumy - za dárky :)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Tak nám maximální počet dárků v batohu zmenšili na 5, žádné velké zásoby si teď už člověk neudělá (na druhou stranu, asi je to tak dobře, když se dárky nedají vyhazovat).
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ten Solrock.. ten se objevuje jenom kdyz je sunny pocasi?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SERGEI: ja nevim, jeste jsem to nezkousel s nikym, jen tak hadam. Nabizi vam to legendy, ktere mate oba, coz by melo byt za 20k? Druha moznost je, ze to na takhle nizke urovni pratelstvi totiz vubec nejde - ono to tam pise, ze "all pokomen except mythical", u toho prvniho stupne good friends. Sice mythical a legendary je neco jineho, ale to dost mozna ten, co to programoval, nevi... :-)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    EVILMIND: to nemame..takže ono to nabízí jen Pokémony na který víš že máš a můžeš trejdovat? Sem spíš myslel že hodíš legendu..napíše mega a bude máš nebo ne...pokud je to takhle tak tím je to vysvětleny
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SERGEI: a mate mega dustu oba?
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    EVILMIND: dneska jsem zkoušel přítelkyni tradnout legendu kterou ještě nemá a v tradu se mi vůbec neobjevila..to stejný u ní...
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Nechce někdo tropiuse? Vyvexloval bych ho za nějakou jinou regionalku ( kromě toho ptáka s porkema klokana )
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Vsechny alolan veci co zatim jsou ve vejcich (plus jejich evoluce)"
    geodude a diglett budou az behem GO festu nejspis
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tim padem to mozna bude fungovat i do questu jako Ditto... pokud se nekomu obzvlaste nedari ho najit :)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    5950 1968 3034
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Uzitecne vyuziti tradu - pokemon z nej se pocita jako chyceny, takze je mozne si vzajemne poslat XL kapra nebo tiny rattatu, pro ty dve tezke medaile. Jen za 100 dustu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam