• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HARALD: Alolan varianty
    HARALD
    HARALD --- ---
    Co padá z těch sedmikilometrových vajec?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: jo takhle, jakoze stojite nazivo vedle sebe? Tak to mas pravdu, QR kod by byl super.
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    EVILMIND: Jenže to nejde na cizí telefon a než abych toho člověka hledal někde na discordu a posílal mu to, tak si to raději opíšu...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: to jde normalne copy paste, dokonce jde i paste cele te "Let's be friends in Pokémon GO!" radky, protoze si to vyfiltruje jen cisla. Jsem pridaval dneska ve meste primo z chatu spoustu lidi...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: ono i ten lazy loading není žádný zázrak, po cca osmi lidech to vždy pár sekund načítá další, žádná rychlost se nekoná.
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    NECROMAN: No hlavně by to chtělo QR kód, neb to opisování na raidu je fakt pakárna. A přes applí airdrop to taky sdílet nejde...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: ono se to pravdepodobne ted tridi darky prvni, a pak podle urovne frienda - coz ted jsou vsichni stejne, ale to se zmeni casem, tak to trosku pouzitelne bude. Ale kazdopadne search/filtr je fakt nutnost, kdyz hledam nekoho konkretniho tak to je oser uz ted pri tretinovem friendlistu. Taky by nebylo spatne kdyby tam bylo oznacene, jestli uz jsme dneska meli "interakci" - teda aspon predpokladam, ze to today/yesterday, co tam je ted, je jen pridani?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: také ale po prvních pár dnech vyprchá úvodní nadšení a ne každý bude posílat 200 dárků denně.
    Jinak by to ale chtělo sortování a filtrování přátel, ideálně podle levelu, počtu odeslaných/přijatých dárků a podobně :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jelikoz kazdy muze otevrit denne jen 20 darku, nicmene poslat jich muze tolik kolik ma pratel (tj. az 200), nejpozdeji do par dni bude skoro kazdy v situaci, ze bude mit od vetsiny svych pratel neotevreny cekajici darek, a sam nebude mit komu poslat (resp. bude v logu hledat, kdo z nich si ho otevrel). Takze kdykoliv nahodou budes mit volny slot na vejce, tak budes mit s jistotou k dispozici darky, ze kterych si vytocis vejce.

    Osobne to zatim vidim tak, ze budu prubezne otevirat v pripade, ze budu mit slot na vejce, a pred pulnoci bych pak otevrel vzdycky vsechny zbyvajici darky do limitu, bez ohledu na to, ze volne vejce nemam. A to prednostne u lidi, kteri muj darek neotevreli.

    V blizke budoucnosti pak naopak zasadne bude clovek otevirat, kdyz volny slot nema, protoze jakmile bude mit vsechny ty alola formy, tak 7km vejce s dalsima neni zadna vyhra... :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    QUARATH: ok dik, to jsem neznal ze tu je, to je zjevne lepsi

    takze - kazdej si ted ten radek muze (resp. musi) udelat sam - Nastenka, vlozit text
    to co jsem udelal rucne tady v zahlavi o vikendu smazu
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Taky taky 5351 1653 1850
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    EVILMIND: Co tahle udelat nastenku ala [ Heroes of the Storm ]
    ...idealne aby tam kazdej krome ID hodil i oblast ve ktere je aktivni...
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NECROMAN: souhlas.. dneska jsem i zkoumal, jestli tam nahodou moznost vejce vyhodit neni..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Už mám 22 friendů, 21 random, co si mě kdo přidal :)
    Také mám 8 dárků ve frontě, ale nechci je otvírat, dokud nemám volné místo v batohu na vejce. Teď by se vážné hodilo mít možnost vyhodit nechtěné vejce.
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Ja jsem v Pogo Hanyzka01.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Hm, rikal sem si ze to bude mit smysl jen s tema lidma co chodej na raidy tady nekde pobliz, ale s tema darkama a tak to bude asi trochu jinak... takze...

    1417 3530 4076
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Kdopak z vas je Hanyzka01? Každopádně dík, konečně káplo 7 km vejce
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    me 3124 0429 4021 :)
    XSI
    XSI --- ---
    QUARATH: Jako běžně na raidy o polední přestávce nechodím, ale třeba se někdy potkáme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam