• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Vida vida! Tak to bude časem zajímavější. :-))
    (Předsevzetí "nebudu posílat všem" se nějak nedaří....)

    Je teda otravný, že dárky nejdou vyhodit. Když už jsem na nějakém zajímavém místě, raději bych nabrala nové (když ty staré už nemám komu poslat), abych měla aspoň exotičtější pohlednice :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw i odeslane darky maji udajne limit - ze stopu jich padne jen 100 za den
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: to udelali v nove verzi ted, ze obrance gymu presunuli do tech novych notifikaci News, to jsem tady chvalil, bylo to hezky prehledny. Ale v te chvili jsem netusil, ze za dva dny pustej friend system, a ten tam bude taky... :(
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Tak teď už to chápu, že jsem si toho nevšiml. A to je teď úplně nově, že se ten navrátilec neobjevuje v journalu? Mám pocit, že ty co se mi vrátili v pátek, v něm ještě byli.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Bohuzel notifikace friendu jsou rozjebany, a diky tomu se info o vracejicich se pokemonech taky ztraci... to teda meli nechat radsi v tom journalu jak to bylo - i kdyby to fungovalo, tak ve friendech to bude vzdycky ztracene ve spamu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    THEMAKARESH: ty notifikace jsou vubec ted rozbity. Po pridani noveho frienda mi treba za minutu prijde, ze mi xy poslal zadost o pratelstvi, pritom uz je davno pridany, apod.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Přišli vám dnes normálně s oznámením coiny? Mně totiž nepřišlo to oznámení ani není v té historii, ale zase mi přišlo, že jsem měl ráno o padesát víc než večer. Jinak možností na jejich další připsání bylo dost, ale nic nepřišlo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: jinak to prave moc prace neni, to jen ted tak vypada ze to je novy. Resp. kdybys chtela tahnout tech 200 friendu, tak asi jo (a ani se ti to nepodari za 90 dni kdyz jsou zdaleka), ale porad to jsou vyhledove miliony expu jen za to, ze delas to, co jsi delala doted...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: tak to dej vedet az ho mit bude :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Ještě mám sekundární účet, zatím vcelku malej lvl, ale kdyby od něj chtěl občas někdo dárek - 6632 9391 7500!
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Trochu moc práce za expy... že mi tu teď pobíhá američanka s plným báglem heracrossů a nemá dust, to bych potřebovala mít řešitelný! :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Černá Alola Rattata se dá ode dneška chytit venku.
    EVILMIND: 100 000 XP je odměna za dosažení Best Friend? To je trochu moc, ne? :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Pokud byste chtěli si přidat i moje potomky, tak
    2847 8520 7108
    3826 9128 1068
    Budou moc rádi a budou posílat i přijímat dárky. :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Prijde mi to jako az sokujici, protoze tohle znamena, ze za 3 mesice bude v podstate kazdej level 40. Mozna priprava na zvyseni max levelu?

    Friendship level milestones :
    0 : 1000xp, x1 damage
    1 : 1 day, 3000xp, x1.03 damage
    2 : 7 days, 10 000xp, x1.05 damage, 1 ball, 0.2 discount
    3 : 30 days, 50 000xp, x1.07 damage, 2 balls, 0.92 discount
    4 : 90 days, 100 000xp, x1.1 damage, 4 balls, 0.96 discount
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: asi nevis, ze ze mimo jine za kazdeho best frienda dostanes 100 tisic expu. Ani nemusi prijet na P13... ;)
    SARGO
    SARGO --- ---
    NECROMAN: A jo! Tak snad se nepřekliknu, docela se mi to číslo líbí :-D Koneckonců, koho nechceš, toho prostě pošleš pryč... letce fakt podporovat nehodlám, i když se v raidech potkáváme :-D :-D Jako možná mi něco uteklo, ale úplně tu honičku za friendy nechápu. Nebo je nás na P13 prostě hodně, tak to nedocením. Stejně se pak většina sdruží někde na schvostě seznamu a interakce tam žádná nebude ;-)

    Hlavně ať vylepší ten přehled! Jestli už jsem něco posílala mě zajímá víc, než co naposledy chytil :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: uz jsem zahlavi cele smazal, a na nastence je pak jen ten, kdo se tam pripise sam
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tip, ve hře je možné nechat si vygenerovat nový kód pro přidávání přátel, tím se zneplatní ten předchozí. Pokud tak už nechcete další random kamarády, je i toto řešení.
    SARGO
    SARGO --- ---
    AETHER: !!! :-D Aha, to mě nenapadlo.

    Tak prosím sundat :-))
    AETHER
    AETHER --- ---
    SARGO: Jsi na nastence...
    SARGO
    SARGO --- ---
    Včera jsem si dala jako quest poslat dárek všem, co mám mezi přáteli. Podruhé do toho nejdu :-D
    To by mě nenapadlo, že je nás tu tolik... to omezení v bagu je strašně otravné, že to nejde udělat naráz a člověk furt hledá.... Ale lehce by mě zajímalo, jak dostalo moje číslo pár zdejších id? :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam