• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Koukam, v Dortmundu to dopadlo presne jak se dalo cekat - zhrouceni siti vsech operatoru, i pres ty pridavny BTS, co tam montovali... :)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Hlavně mi to přijde jako úplný plejtvání energií. Neznám nikoho, kdo by to AR používal. Já to poustil 2x + nuceně na Mew(A to jsem ještě zakryl foťák, protože na černym se do něj dobře trefovalo).
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    SARGO: už mám splněno..konečně...podařilo se mi vytočit pár tech úkolů cestou v tramvaji
    SARGO
    SARGO --- ---
    MISOHU: SERGEI: V noci se objevují příliš pozdě, ale zato jsou ráno. Spíš než povocovat doporučuju si přivstat. Nijak drasticky, kolem sedmé je ještě chytám jak plevel běžně.
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    EVILMIND: no, nic moc :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: dalsi technologicka dema k tomu jsou tady - https://nianticlabs.com/blog/nianticrealworldplatform/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je jako fakt pekny
    ale radsi bych ty opraveny bugy :)

    Codename: Niantic Occlusion - Real World AR Occlusion featuring Pikachu and Eevee
    https://www.youtube.com/watch?v=7ZrmPTPgY3I
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Kazdopadne jsem vcera otestoval, ze ten rank proste fakt dostava jen ten, co bere jako prvni (nejen darek, ale i kdo prvni nabidne trade a hadam neco bude i v raidu, asi kdo da prvni ranu :-) ). Tj. nejefektivnejsi pristup, dokud to neopravej, je proste bud porad byt ten prvni, nebo, kdyz vim s jistotou, ze dlouhodobe nejsem, bejt prvni jednou v okamziku, kdy uz vim, ze ten druhy ma rank. Protoze pri kazdem prostridani dochazi ke ztrate jednoho dne, takze stridat se nahodne je uplne nejhorsi.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    ty gifty by mohly jit vyhodit...
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    MISOHU: díky..no..to mě taky moc ne :D ale jak radil evilmind ghastly jsou v úkolu make three great throws..takze asi jednodušší točit stopy a hledat ten ukol
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    SERGEI: na silphroad je vyznačen shuppet u chodovské tvrze, taky je potřebuju ale táhnout se mi tam moc nechce
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: pokud vim, tak se porad jeste nepodarilo cracknout novou API enkrypci z brezna. Priznam to uz nejak moc nesleduju, ale tipnul bych si, ze zatimco v predchozich pripadech to byla docela rozsahla kolaborace, ted uz na to vsichni hodili bobek, proc se drit aby z toho pak mel prachy Bossland, ze jo... a tem samotnym se nejak nedari.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SIR_MINER: vzdycky je dost lidi, pred chvili na Ujezde, v pracovni dobe, v hustem desti - tak odhadem 30-40 lidi. Sum kolem toho moc neni protoze vsichni tak nejak prijdou, pokud mozno ve vlastnim zajmu vcas... :)

    SERGEI: krome hrani v noci pak jsou v questech ghastly jako odmeny, nevim z hlavy za co ale je to neco snadneho, i tim to muzes nasbirat :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jak je to teď s online mapama? funguje něco?
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Dneska du na ex raid do Riegracu na Biergarten od jedny, ale ze by se mi tam teda v tom chcanci nak chtelo, to se mi jako moc nechce :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    SERGEI: Tak možná Olšany ;-)
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    TAHRQA: vcera jsem se o půlnoci šel projít se psem a úplně stejný jak přes den :D
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    SERGEI: Spíš bych to zkusil za tmy ;-) jinak by teď měli bejt ve fieldech(až bude snorlax), jestli sem to dobře teda pochopil
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    nevíte o nějakým místě po Praze s větším nebo pravidelným výskytem duchu?? všude samá verbes a duch žádnej
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    SIR_MINER: Na jižáku jsem sice nebyl, ale obecně tam chodí desítky lidí, takže doporučuji jít. Jinak je třeba fakt stihnout začátek. Po 20 min tam není už ani noha...

    Mimochodem, jdete někdo dneska na křest v 13:30?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam