• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak se to resi tady:
    [BUG]0.109.1 completely killed PoGo+ : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8vzpml/bug01091_completely_killed_pogo/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHOCHA: predpokladam, ze tenhle update proste stahnou, uz se to stalo v minulosti - i proto se v marketu rolluje vzdycky tak pomalu
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    EVILMIND: super zrovna sem ho vyhrabal a začal zas hrát. To to zas brzo zabalim.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: tak pokud sedis s nekym, kdo chyta jinde nez ty, tak mas vzdycky co nabidnout - cokoliv si vymenite tak dostanete vic candy nez jen za smazani, ani se nemusis nezbytne snazit ziskat neco pouzitelneho, jak se rozebira v tom threadu.

    Novyho nevim, teardown jeste neni a krome rozbiteho pluska se nezda, ze by se tam neco zmenilo.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: ja ty výměny stejně nějak nechápu ale ani jsem se o to nesnažil kdž nemám co nabídnout
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: a co je novýho krom toho?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady je peknej vypocet ceny/sane high IV pokemona z trade, jsem puvodne myslel, kdyz jsem vcera cetl jak tech 5/5/5 funguje, ze to je uplne k nicemu, ale mozna jsem soudil prilis rychle... :-)

    Average Dust Cost to get High IV Pokemon via Trading : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8w0dxj/average_dust_cost_to_get_high_iv_pokemon_via/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BACHA! tahle verze uplne zabije plusko

    Pokémon GO 0.109.1 APK Download by Niantic, Inc. - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/...-go/pokemon-go-0-109-1-release/pokemon-go-0-109-1-android-apk-download/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ja vim, to byla takova poznamka spis pro me, abych nezapomnel ;-)

    Jinak co jsem byl na par dni na vesnici tak je docela uzitecny pak VSECHNO vymenit misto prosteho vymazani batohu, protoze jak to je pres 100km, tak uz je za vsechno +3 candy.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: ne ale neviděl jsem důvod zmiňovat že budou ex raidy když jsou skoro každej týden
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: nicmene jednu chybu jsem tam udelal, corsola bude do 5.7. do 2 rana
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: neco takovyho se tam pise? :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: počkej exraidy místo normálních raidů po celý den?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: člověk se v tom už začíná ztrácet...
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    EVILMIND: Btw koukám, ze spolu máme 2 dny do great frienda.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ADDALBERT: na druhou stranu na redditu je postup, jak si behem chvile nabugovat ty nejvyssi uroven frienda ted. Takze jako, uplne tak uzasne to zase neopravili... :-) Za to bych daval ban (protoze se to nestane nahodou), ale je to Niantic, takze jim to spis projde.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak rekapitulace eventu tuhohle tydne:
    - Corsola do 4.7. (asi 2 ráno)
    - 3× catch XP, 2× raid XP, 3× hatch XP a Lucky Egg na 1 hodinu do 9.7.
    - 6.7. EX raidy
    - Articuno day (5 free passu a shiny) sobota 7.7. 11:00-14:00
    - Squirtle community day 8.7. 11:00-14:00

    To začínají nějak přehánět... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ADDALBERT: jj, rano jsem koukal, ze to vypisuje kazdej gain, a i na trade to hned da oboum
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Hele, uz je opraveny to otevírání dárku a zvyšování friendship levelu u obou? Mne se zda, ze jo.
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    THEMAKARESH: nezrušili, chodím tam často :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam