• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: na redditu o tom byla salodlouha diskuse, kde se ukazalo, ze proste lidi hrajou ruznejma zpusobama, a ke spokojene zabave vede jen situace, kdy jsou vsichni na jedne vlne. Jakmile se ty styly hrani mixujou, tak jsou nasrany vsichni. A kupodivujou jsou vetsinou nasrany na Niantic pak... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    TAHRQA: Jestli to bude stres nebo ne záleží na tom, s kým jedeš :-D My jeli víceméně Evilmindem popsaným stylem a byla to psina ;-) Ale jsou lidi, se kterýma je člověk na nervy u jediného raidu... :-))

    Neb mne bolí mazat shiny (včera to byla slušná žeň :-D), rychle jsem si zjistila, kdo byl na dovolené, a půjdou za novým domovem. Zlatý měnění! :-D Kamarádské hvězdičky utěšeně rostou... :-))
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Upřímně řečeno skoro kdekoli jinde. Možná jsem divný, ale baví mě max. pár raidů za sebou, pak už je to nuda.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TAHRQA: tak prave ze to neni stres ale zabava to vymyslet a realizovat, pokud s tim zpusobem hry samozrejme vsichni souhlasi... Pak to vlastne ani neni tak draha zabava i kdyz si ty passy kupujes, kde jinde by ses intenzivne bavil 3 hodiny za min? :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    EVILMIND: Promyšlený, ale stres si užívám každý všední den 8 hodin a víc fakt nepotřebuju :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: tak koukam na redditu popisujou, jak dali 50 raidu za ty 3 hodiny (nejvic tam padlo 55 ale mozna uz nekdo chytal po limitu, o cemz tam je taky debata jak se da vyvolat cilene)

    Ty meli jeste lepsi pravidla - jedno auto, jakmile byl timer v lobby tesne pred startem tak uz startovali k dalsim gymu, prvni clovek co dochytal hned startoval timer, a vsichni ostatni co nedochytali v case 50s bud quitnuli toho predchoziho articuna, nebo pokud meli dobry IV tak proste nesli ten dalsi raid a chytali si dal. To je chytry, to bych si nekdy rad zkusil priste... :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: na 1/4 byla vsechna vejce, ale predevsim bylo treba hledat stopy se shiny questem.

    I kdyz pravda, mozna jsem se mohl smirit s tema 3 na Andelu, kdyz ty ostatni ted asi stejne smazu... :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: nemelo smysl kvuli cemu, tem 10km vejcim za 2.5 km?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: dneska byla zrovna k prdu, jelikoz nemelo smysl bejt na jednom miste, takze jsem Andel dvakrat obesel, a pak pomalu krizoval pres vsechny stopy na Kampu :-)
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    A ja se na to dneska vybod. Ale radu s parkem na Andelu vedu stale v patrnosti, dik za ni :-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Já teda tentorkát asi nejméně shiny normálně chycených. Víc jsem měl z questů, kde jsem šel najisto
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Ja mam oba. U as je jen devet unikatnich sstopu a mel sem mega stesti. Docela radost.
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    NECROMAN: těch shiny bylo opravdu hodně, taky jich mám víc než z dřívějších akcí :) nějak teď nevím, co s nimi...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dneska jsem vyrazil na hodinu a půl Community Day a za tu dobu chyceny 4x shiny Squirtle s brýlemi a ani jeden shiny bez brýlí. Je tohle normální? :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: 15 free raid passů, tak to je solidní. Zajímavé, nad čím lidi dokáží takhle koumat :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dalsi podstatne info - Tested three times now, consistent for 5 accounts each time. A pokestop that gives a research with a shiny sunglasses squirtle reward will give a shiny to everyone who collects that task.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: udajne to jen byl nastavenej daily free pass limit na 5 misto 1, takze zvlaste vynalezavi jedinci si posunuli cas dozadu, vzali 5 passu, pak na soucasnost, vzali 5 passu, a pak o den dopredu, a poslednich 5 passu. Tim usetris... ;)
    Jsem to teda jen cetl na ceskem FB, a navic az po akci, plus bych asi mel jako docela obavu ze synchronizace raidu na zarizenich, kde se manipuluje s casem, ale vzhledem k tomu, jak Niantic bezne funguje, tak bych takovymu bugu asi veril.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHOCHA: ten na vsech stopech je stejnej quest behem eventu, ale nemuzes sedet na miste protoze ho nedostanes znova, takze se musis posouvat po stopech, na kterych jsi ten quest jeste nevzal
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    SARGO: Těch 5 zadarmo jsem od toho už odečetl, jinak by to bylo 720 Kč :-)
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Co je unikátní stop?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    info pro dnesek - all quest rewards are sunglass squirtles
    takze chozeni po unikatnich stopech behem eventu je jen pro ty, co chteji shiny zelvu s hnusnejma odflaknutejma brejlema, obycejna je zadarmo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam