• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SARGO: on uz skoncil? Mam asi jednoho lvl 1, IV 40 :-|
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: sporadicky= vůbec :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: on asi neskoncil, jen nejspis bude spawnovat tak sporadicky jako predtim ten exeggcutor?

    Jinak ja nechytil zadnyho dobryho, ale ted s tradem je to fakticky moznost rerollu za kazdyho chycenyho, a z trade jsem dostal 15/15/13 :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    MISOHU: Jo tak proto mi přišlo tolik žádostí "jsem na dovolené, schovej mi ho"... a to jsem jako na potvoru víkend dost prošvihla a mám jich doslova pět a půl :-(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    super alolan geodude skoncil s vikendem kterej se prostonal :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jeste takova uzitecna infografika, aktualizovanej checklist po tomhle vikendu, kde si muzete odskrtavat jaky shiny uz mate - ted jak se blizi levne trady mezi best prateli se to bude hodit... ;-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak jako obvykle vsechny "challenge" se na svete splnily, takze od zitra bezi tohle

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: 7x :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Chces snad rict, ze "Chytit 10x Unown" se neda splnit i v Praze? :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: udelal si prazdnou predvolenou partu, kterou si nechal jako startovaci, takze mu to hodilo chybu a dalo rejoin
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Nepochopil jsem z toho videa, jak to udělat... On tam má rovnou Rejoin battle. To udělal jak?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: bohuzel teda ten Celebi quest je vyslovene na miru tomu, aby sel udelat na miste na GO festu, takze jsem zvedavej, jak dlouho budeme cekat, nez ho predelaji na verejnej s jinejma ukolama... :-(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    GO Fest v Chicagu, Celebi jako odměna za splnění úkolů
    Celebi At go fest : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8yu2tf/celebi_at_go_fest/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je hodne dobry, jestli to fakt funguje!

    How to skip the "GO" animation and start the raid at 179 "
    https://www.youtube.com/watch?v=GBOb74sFyzI&feature=youtu.be
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Mně přijde Lugia dost špatná náhrada. Vždyť byla nedávno a taky je to pokeš naprd
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak jen co jsem to dopsal, tak to konecne potvrdil i americkej twitter, takze to plati
    https://twitter.com/PokemonGoApp/status/1017856461756649472?s=19
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: tak asi takhle, cokoliv je lepsi nez Regice. A treba jeste nekdo nema... Ale uz dostala na redditu prezdivku "placeholder pokemon" :-)
    Nicmene zatim tahle informace je jen na japonskem twitteru, tak neni uplne jiste, ze to plati worldwide, i kdyz bych si myslel, ze jo (a Serebii, odkud jsem to pastoval, to i tak prelozili).
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: OMG. Proč zrovna Lugia. Nezdá se mi, že by se po ní lidem stýskalo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Lugia is to return to Raid Battles over the weekend to coincide with Pokémon GO Fest 2018 until July 15th. Replaces Regice over the weekend
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jen pro predstavu :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam