• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    myslite, ze bude nekdy v dohledny dobe double xp? Mam tady asi tisic pokemonu na mass evolve.. a rikam si, ze kdyz tam nahodili tak velke bonusy za postup u pratelstvi.. ze to asi nedaji.. (protoze kdyz si clovek vychyta pridani srdicka a pred otevrenim pusti vejce, mohl by dostat pri double xp az 400tisic najednou.. a to mi prijde, ze je fakt hodne..

    Co myslite? :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: uz je to i na oficialnim anglickem FB/twitteru
    mozna to teda mohli nejdriv pustit, nez to zacnou propagovat... :-)

    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    CIVETTA: Naopak úspěch.

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    ADDALBERT: Ou to je mrzuté, pošlu ti aspoň hezký dáreček :)
    Já mám 8 z 8, jeden shiny
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Verze 111.3 opravuje černou obrazovku
    Just got an update for 0.111.3 on Android : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/90vnbb/just_got_an_update_for_01113_on_android/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: a uz to neni 0 ale jen 50% sleva na dust... furt dobry :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    oficialni spanelskej twitter, kde jsou videt lucky pokemoni po tradu

    https://twitter.com/PokemonGOespana/status/1020902017877803009?s=19
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: bohuzel ne
    HARALD
    HARALD --- ---
    Existuje nějaký způsob, jak hromadně odeslat ty žlutý krysy s brejlema k řezníkovi?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: to jsem jeste minulej tejden videl rozebirat nejakej tweet jejich developera, co mel trigger jak jim lidi furt radej a nadavaj, a vubec nevedi jak to je genialne udelany dobre prej a jak musej optimalizovat nejaky SQL dotazy a tak. Tak urcite. Nejspis proto se po kliknuti natahoval jako prvni seznam pratel, i kdyz se chces jen podivat na svoje medaile. Nebo kdyz vyskakujes z remote view na gym, tak se zavre gym, pak se vykresli jen tak na chvilku cela mapa tveho okoli, pak se mapa zavre, a objevi se tvoje menu. Uplne z toho ta optimalizace strika... :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: jako vývojář mobilních appek, mají to dost špatně optimalizované. Obrázky se předpokládám cachují a vše ostatní je pár řádků údajů. Vytvořit Json soubor s údaji 200 friendů pro tento list je otázka 20 kB dat, ještě méně po gzip kompresi. Implementovat nějaký listview s virtualizací také nemůže být složité. Tím spíš když list pokemonů a gymů žádný lazyloading nemá.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Ja jich chytil z 25 raidu 5
    AETHER
    AETHER --- ---
    EVILMIND: já měla pocit, že u každého byl úspěch konstantní. Jednomu klukovi pořád vyskakovali a utíkali, někdo pořád chytal na první míček, jedna Bulharka, co se k nám přidala, měla jednoho shiny za druhým.

    Btw. taky jsem měla shiny - a poznala jsem to až v přehledu, při tom ostrém světle včera jsem si toho vůbec nevšimla při lovení...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tomu rikam hardcore raiding :-)
    chycenejch jich je malo protoze kdyz to nebylo shiny nebo 98+ tak vyskakovali

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    keyword na hledani pokemonu z trade je "traded" btw
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    docela jako nic moc - misto 6 pratel jsou ted videt jen 4, protoze bylo potreba udelat vsude tlustej prazdnej radek pro nastavitelne prezdivky - takze milovnici lazyloadu si uzijou :-))

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    FIX na black screen v nove verzi - prepnout telefon do anglictiny.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    New in Pokemon GO 0.111.2 update: Lucky Pokemon, new Berries, Celebi encounter, friend sorting and more | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/...date-lucky-pokemon-new-berries-celebi-encounter-friend-sorting-and-more/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: dokonce to ten lucky status i pocita v pokedexu, takze to zjevne bude jako neco jako shiny, ale zjevne vic common - kazdopadne to neni soucasti tohohle update
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    prave uplne spadnul friendlist pro vsechny, i stare verze... to asi bude to mazani darku :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam