• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    HARALD: hlaska z trpaslika? :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    PAJA07: Chtěl jsem napřed napsat “každej vořech”, ale pak jsem si řekl, že to nezní vtipně (jak to bylo zamýšleno) ale spíš urážlivě.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: nejlepsi je menit neco, co muzes realne pouzit, to usnadnuje dost to rozhodovani... ;-) Ale kazdopadne je na tom videt, jaka je skoda, ze to Niantic nenechal na nula dustu. Pak by si kazdej v klidu Spheala nebo Beedrila maxnul, kdyby to bylo jen za candy, a bylo by to trochu pestrejsi. A pro meta pokemony by to bylo jedno, tam vetsinou je ta nedostatkova resource spis candy.
    BTW magmar ma ted takovou napul uzitecnou evoluci, tak toho bych si nechal... ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    V pondělí jsem s kolegou z Budějek vyměnil asi 30 kousků, celkem plívy staré pár dnů, a asi 6 skončilo jako Lucky, takže šance docela dobrá :)
    Akorát teď nevím, co dělat s Lucky Sphealem, Magmarem a pod, recyklovat nebo nechat? Poslat už ho dál nemohu.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    HARALD: no ja treba jeste ne.. ale uz mi chybi jenom asi 800tisic. Jak se tam pridali ty pratele, jde to rychleji..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na Chralesove streamu bylo videt cerstve pridanejch 8 verzi Spindy
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tusim posledni vypocet, co jsem videl, byl, ze ti staci asi 120 pratel na level 1-40, i bez pouzivani lucky eggu (bylo v tom zapocitany i expy za posilani darku/stopy apod). Takze porad plati co jsem rikal, kdyz friendy zavedli, ze se proste vsichni hraci srovnaji na lvl 40 - akorat to teda nebude za ty predpokladane 3 mesice, protoze managovat tolik lidi je (hlavne diky tomu UI) mnohem tezsi, nez jsem si myslel. Ale tak do vanoc urcite... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jen pro ujisteni, Raikou z questu bude az po 22 hod naseho casu, do te doby to bude furt davat Snorlaxe
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HARALD: docela to teď naskakuje, dnes 3 x 100 000 XP za tři ultra friendy s lucky egg :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    HARALD
    HARALD --- ---
    Ten level 40 už má dneska úplně každej.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Přestalo fungovat takové to dobíjení gymů ve více samostatných session, kdy se jeden odpojí a pak se vrátí do boje?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Narozdil od jinych fam je tohle od cloveka, co predem leaknul nekolik predchozich eventu v dobe, kdy zadne oficialni info jeste nebylo. Navic to dava rozhodne smysl:
    - 2000 storage uz jednou bylo na webu, ale stahli to na posledni chvili
    - evolucni kameny pred Eevee community rozhodne jsou nutnost, a s stim se svezou i ty dalsi item-related evoluce
    ------------------------
    A new event is coming next week, the "Evolution Event". It includes:

    Gen 4 evolutions of previous gen pokemon (they mentioned Magmortar, Electrivire and Rhyperior specifically) (note: this looks like the first wave of gen 4, just like babies were in gen 2 and halloween in gen 3)
    New evolution items, including elemental stones (not sure about this, they never had fire stone and such so I'm confused)
    Double XP for evolving and spinning pokestops
    Pokemon max storage increased to 2000
    Increased rate of evolution items from pokestops
    Increased spawn rate of evolved pokemon
    Gen 3 evolutions finally released in the wild (except Milotic)
    New quests that reward evolution items
    New raids with previous evolution item pokemon (they mention Scizor as example)
    New shop boxes with lucky eggs and raid passes
    We will get a new update before the event
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    super konecne neco uzitecneho
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    stejne tak uz funguje stardust v darcich (funguje na to starpiece)

    mala vtipnost - v noci jeste Niantic zapnul ten samej filtr, co je v jmenech hracu a nicknames, i na jmena pokemonu, asi aby zli lide neposilali malejm detem nejaky prasarny v textu pri trade
    akorat se ukazalo, ze to ma docela jako problemy, bo i jmena pokemonu v nekterem jazyce jsou urazliva, tak to zase asi po 2 hodinach vypnuli :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    lucky pokemoni uz fungujou
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Hlavně ho nedávat na pásek, přesně tak mi spadnul do toho hajzlu...
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SARGO: je si teda pamatuju na historky ze zacatku v nichz Evilminda oslovovali mali haranti a one je odbyval ukazovanim displeje s Ingresem :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: pockej, chces rict, ze kdybych u vas zazvonil u dveri vecer, jestli si tvoje dite pujde ven hrat, tak bys ho na pokemony nepustila jo? :-)

    Jinak pripadne ad trade stickers, tady jsou v PDF, kdyby si je chtel nekdo vyrobit:
    TinyUpload.com - best file hosting solution, with no limits, totaly free
    http://s000.tinyupload.com/?file_id=25368177172778023438
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam