• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    novy notifikace se mi libi taky, a tohle je uzitecnej QoL update na coiny
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    EVILMIND: taky možnost.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WABICEK: no porad si myslim ,ze to muze znamenat, ze se nekomu ve hre pochlubis, a on tu zpravu prijme/odmitne, protoze se mi nejak nechce verit, ze bys dostal pass, a mohl si pozvat dalsi kamarady :-) Kazdopadne zatim to jsou jen nazvy promennych v kodu, ve hre nic neni, aspon ne na tom EX passu co mam na nedeli.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: ted jsem si vsiml toho EX, bezne raid passy teda sdilet nepujde :)
    EVILMIND: porad to neni idealni, ale je to velke zlepseni!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak friendlist dobry - jako hlavni problem ted vidim, ze nepoznam, jestli nekomu muzu poslat darek, nicmene ta mnozina lidi, u kterych to musim rozkliknout, se zmensila. Je videt komu jsem darek poslal, a kdo uz muj darek otevrel (modre pozadi za Daioni).
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    to asi ne, viz bod hned po tom
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    To bude share jako na sociální síti určitě
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: You can share EX raid pass - jako že lze kolegovi poslat můj raid pass? Niantic zřejmě přišel na to, jak přimět lidi ještě rychleji rozfofrovat raid passy :)
    - Arrow when you send a gift and blue circle when you interacted with your friend - to zní super :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nova verze 115.2, udajne uz neskace na zacatek seznamu darku po jeho otevreni, plus zatim se naslo
    - You can connect with Niantic Kids
    - You can filter lucky pokémon
    - You can hide recently pokémon caught in options
    - You can share EX raid pass
    - You can accept or decline shared EX raid
    - Yokosuka 2018 badge
    - 15 badges for Safari Zone at Yokosuka
    - Improvements for friendship :
    - Arrow when you send a gift and blue circle when you interacted with your friend

    Pokémon GO 0.115.2 APK Download by Niantic, Inc. - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/...-go/pokemon-go-0-115-2-release/pokemon-go-0-115-2-android-apk-download/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: kompletni prehled nove rotace raid bossu
    [Megathread] The Raid Boss Tier Shake-Up on August 16, 2018: The Age of Regirock! : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...SilphRoad/comments/97w5mw/megathread_the_raid_boss_tier_shakeup_on_august/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v rotaci raid bossu to zatim vypada dobre, vsechno uzitecny zustalo, plus je v trojce Tangela
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: lidi si ho nechavaji aby se s nim mohli fotit v AR modu
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Na co si někdo šetří chytnutí Mewa?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak vtipny, jak uz vstoupily v platnosti ty limity na nastackovany encountery, tak lidi prisli o moznost chytit Mew, pokud si ho doted setrili, protoze logicky ho meli v te fronte hodne vzadu :-)) vubec se jim jako nesmeju
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: jako preventivne jsem si je setril a mam :-) ale co jsem videl nejaky uvahy, tak se to vseobecne neocekava, protoze kapr byl, a ty dalsi dva jsou z jinych generaci
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: určitě máš připraveno dost candy na evolve Magikarpa, Swablu i Wailmera :)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: To mě schválně zajímá, jestli zas budu muset evolvovat nějakou mrchu za 400 candy nebo tak ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Celebi quest od pondeli

    Track the Mythical Pokémon Celebi in New Special Research! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/celebi-research/
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    kdyby měl někdo ještě nedostatek přátel :D posílám darky pravidelne a poctivě..snad :-D
    5653 7138 4639
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    kdy ze se to ma menit legenda? Myslel jsem, ze az po 18.8.. ale ted mi Pokemon go pise neco, ze se meni uz ted?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam