• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    RESTA
    RESTA --- ---
    TAHRQA: neviem kde je potom problém, ale ono to nezohľadňuje denný bonus pri točeni - v tejto úlohe to ide od začiatku. Neviem o tom, žeby to zobralo že máš napr. už 6 deň bonus a zobrazilo to rovno 6. Ale je možné, že je tam nejaká iná chyba, ja som tuto úlohu robil klasicky 7 dní bez ohľadu na to, že denný bonus zo zatočenia som mal pri začiatku tejto úlohy myslím ze 5 deň.
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    RESTA: Tak přesně tohle jsem dělal ;-)
    RESTA
    RESTA --- ---
    TAHRQA: točiť 7 dní bez vynechania. Neviem o tom, žeby tam bola nejaká chyba - ale možno áno...
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    Tak jsem taky přišel o postup v tom spin pokestop úkolu. A to jsem nedělal žádný píčoviny s tz. Nějaký návod jak to ojebat?

    KABIS
    KABIS --- ---
    TROFOZOIT: jn, by za to mozna stalo, bestfriendi budou fajn )
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Nekdo na 3 new friends quest. Diky :) 2905 0448 1438
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    HARALD: taky mi bylo vypráno.. pak bylo pár dní. v kalhotech na věšáku.. pak mi došlo že tam je...a jede pořád takže asi v pohodě :D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    HARALD: V první řadě bych vypnul tu pračku a vytáhl ho :-)
    Pak vyndat baterku, rozdělat, dát do rýže a pak se modlit
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    HARALD: Na kolik jedeš?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Právějsemsi uvědomil, že semoje plusko pere v pračce. Už hodinu. Mám zahájit smuteční obřady, nebo je ještě šance?
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    hele, on jde chytit shiny alola raichu?

    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KABIS: Jo, možná by měli ostatní na nástěnku dopsat svoje nicky na PoGO ať víme komu napsat až budou ty friend levely za mastný XP ;)
    KABIS
    KABIS --- ---
    Myslim, ze je to clovek odtud - mohl/a by mi katulienka322 pisnout? (zitra budem upgradovat pratelstvi, tak kdybychom to nejak zesynchronizovali kvuli vajicku)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nova verze, jedina realne zajimava vec jsou tam uz funkcni QR kody pro pridavani pratel

    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: jako cerstvy ctyricatnik na to mrknu :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dotaznik pro L40, to sleduje celosvetove staty end level hracu, a kdyz nas to vyplni 25 z CR (nebo idealne z Prahy), tak budeme mit i vlastni sheet ve statistikach ;-)

    https://bit.ly/TL40DataTeamSurveyAug2018
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    J4C0B1M: Znám ji velice dobře, často bývám i někde poblíž. Jen moje kolo nejezdí na elektriku, nýbrž na sádlo.
    (Koukám, že by se člověk měl bát vystrčit hlavu z baráku, všude samý stalker ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    J4C0B1M: tak to neni dneska nijak sokujici, ne? Naprosta vetsina hracu co potkavam jsou starsi, i tady na sidlisti, kde driv bylo jediny misto, kde PoGO hraly deti, tusim hrajou uz jen 2-3 (nebo aspon s nama).

    I kdyz takovy dva nejstarsi aktivni duchodci, co jsem driv potkaval v centru, uz nejak zmizeli...
    AETHER
    AETHER --- ---
    J4C0B1M: Jo, tak to je matka jedne kamaradky, co vim, tak ji je pres 70 a hraje peclive:D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AETHER: jj, na Chodově u lesa, jak je to tenisový hřiště s legálem, tak pobavilo, když se jich kamarád zeptat co hrajou a ona že PGo, že to hraje od začátku a že má tohle a tohle a od ostatních bylo slyšet "už tam můžem?" " jdeme na raid", jen pabavilo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam