• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    RESTA
    RESTA --- ---
    SARGO: pri mew som to mal vypnuté - a naozaj som chytal tieň :D
    Priateľke "vyskočila" hláška, či chce vypnúť AR mód, ak vypla, pekne ho chytila. Ja som zrejme klikol na No a som v ...

    Ha... Tak som to odinštaloval, nainštaloval, spýtalo sa ma to a už chytám :D

    Ďakujem...
    SARGO
    SARGO --- ---
    RESTA: Já ti mám dojem, že to opravdu šlo jenom v AR. A že už se to řešilo minule u Mew, a kdo tu funkci neměl, ten chytal černý stín v temnotě :-D
    RESTA
    RESTA --- ---
    sakriš, nejako som sa pri chytaní celebi dostal do AR modu a neviem ho nájsť... Zrejme preto, že môj Samsung J3 nemá gyro. A neviem ten AR mód vypnúť. Ostáva mi to zrejme chytiť len na inom telefóne. Alebo existuje aj iná cesta?
    P.S.:Vypnutie "povolenia" fotoaparátu pre aplikácie v telefóne neviem nikde nájsť...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: jednoduše, Niantic se snaží vrátit do hry lidi, co to hráli krátce po releasu, ale pak přestali. Chytrý tah :)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    EVILMIND: Mám jich pod deset.:) a chci za to hodně macatého slakotha třeba. Nebo belduma ještě lip.:)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ADDALBERT: RICARDERON: a cetli jste tu cast, ze to musi byt nekdo, kdo zatim ma pod 10 lucky? Tj. nekdo kdo fakticky nehral ted.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    SARGO: to stejne ale nabizim reciprocne. takze verim, ze se nekdo najde. lespi nez tradit m2 za m2 s nejistym vysledkem
    UBU
    UBU --- ---
    RICARDERON: Taky nejake mam, ale slabe, ale na nejakem db/dp bych se rad domluvil :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Rád bych dal na vědomí, že mám fakt hafo draků z roku 2016. Nikdy jsem je nemazal, takže jich celkem mám okolo třiceti. Takže pokud chce někdo luckyho, vážně to není problém.:-)

    A taky je tam jeden gyarados s dragon breath na cca 75 %, kterému to taky bude moc slušet někde přes 90 %.:)
    SARGO
    SARGO --- ---
    ADDALBERT: Zájemci se jistě pohrnou. :-D :-D
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    EVILMIND: no ja chci pustit prvniho vapika za m2
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Včera chycen Celebi, tak mám zas na chvíli pauzu, než vypustí Gen4 nebo Registeel.
    Btw. Taurose, Heracrosse, Torkoala, Relicanta nebo Ilumise nemáte někdo na trade? :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak ten novej lucky limit vypada na 12/12/12 jako nejhorsi
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ADDALBERT: fakt jako, kdykoliv clovek vyvine nejake vetsi usili v PoGO, bude za to v budoucnu potrestan tim, ze ten, kdo nedela nic, to dostane zadarmo (a lepsi) :-(
    SARGO
    SARGO --- ---
    JEREMIUS: Ono toho vevnitř moc není, totiž... už mi třikrát spadlo do vany a jede jak ďábel :-D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    HARALD: V tom případě máš ale asi špatnou pračku ;-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    HANZO: Jsem štadtný muž. Plusko přežilo vyprání i s odstřeďováním. Jede dál!
    HANZO
    HANZO --- ---
    HARALD: já ho vykoupat v moři a konečná během několika vteřin
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Stalo se mi totez, kdyz jsem cestovala do Londyna. Druhy den misto pateho dne naskocil znovu prvni. Podle reditu je bohuzel casty problem, niantic ho pry uz resi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam