• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    JEREMIUS: Každý den si můžeš vytočit 1free pass, pokud nemáš žádný v inventáři. Tzn. můžeš během jednoho dne použít 2 jedině pokud máš 1 v inventáři z předchozího dne. Dle Tvého scénáře to bude fungovat takto : v pondělí vytočíš free pass a nepoužiješ ho, v úterý použiješ pondělní a pak vytočíš úterní, a ve středu použiješ úterní a pak vytočíš a použiješ středeční.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak je to vlastně se zameškanými raid passy? Když třeba v pondělí nejdu, mám v úterý 2 free passy. Když pak v úterý půjdu jen 1x, budu mít ve středu 2, nebo už jen 1?
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Teď jsem jednoho chytla a pak všichni zmizeli... Změnil se v klasického Ditto. Ale byl maličký a roztomilý :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    NECROMAN: Dopoledne jsem videla jednoho, ted jsou tu sami tihle...
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Generation 8 Pokemon with ID 891 leaked in Pokemon GO's network traffic | Pokemon GO Hub
    https://pokemongohub.net/.../generation-8-pokemon-with-id-891-leaked-in-pokemon-gos-network-traffic/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Lidé narážejí během CD na podivný glitch s "Pokemonem 891 / iron Ditto". Pořád se neví, co to má znamenat.
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/9hxiun/pokémon_891_from_chrales_is_a_ditto/

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: Finally, there is one more special surprise: Farfetch’d, Kangaskhan, Mr. Mime, and Tauros will be joining the Alolan Pokémon in 7 km Eggs through the end of September!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Do kdy jsou ty vejce s regionálkami, až do 30. září?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady oficialni sumarizace toho, co uz bylo i ve hre

    The Mythical Pokémon Deoxys Transforms EX Raids! - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/en/post/exraid-deoxys/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    takhle ted budou oznacene EX gymy

    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    JEREMIUS: Jednu stovkovou jsem evolvoval a namaxoval a druhou jsem nechal jak je. Na zmlácení a zahnání nižších lvlů stačí ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Druhá sada 8 vajec a je tam Tauros. Dnes jsem tak završil Gen1 na plný počet 151 :)
    U Gen2 chybí jen Heracross a nevydaný Smeargle.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Chcete naštvat? Vyseděl jsem páté free vajco a už mám ptáka a klokana. Chybí mi jen tauros :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: taky mam lvl 40 100% chancey, a zatim ji tak nechavam. Muzu ji dat do gymu, kde uz je blissey (sice neutoci zpatky, ale zabit ji trva skoro stejne dlouho jako blissey). Blissey mam spoustu pres 3000, takze nepotrebuju nutne dalsi, a takhle muzu v budoucnu profitovat z nejakeho "chancey community day", kde treba dostane lepsi utok...
    KABIS
    KABIS --- ---
    JEREMIUS: hele zalezi, ja to treba beru podle toho kde se pohybuju - chansey v gymech kde se to tolik netoci, blissey na zastavkach a tak, kde to stejne nevydrzi, ale blissey aspon nekoho odradi.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Co se 100% chansey? Už dlouho ji mám vymaxovanou a pořád váhám, jestli ji dát na blissey, nebo ne. Jako chansey vydrží bez krmení opravdu dlouho. Když ji evolvnu, budu ji muset neustále krmit zlatýma, aby nezdechla hlady....
    KABIS
    KABIS --- ---
    GhedeCZ? ))
    Jinak cca 20 vajec a od kazdy regionalky 1 (krom mr mime)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    jestli se na webu teda dobre divam, hyper beam nema cenu a chce to ten shadow ball jo?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Už jsem u jednoho přetáčel. ALe zase na 80ky se mi nechce plýtvat TMkama. I ten jeden měl jich stál snad 10, než padl shadow ball
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: je to blbe formulovany, ale znamena to, ze tyhle dva utoky budou legacy, a Mewtwo o T5 raidech bude mit jine utoky (resp. mozna jen ty zbyvajici dva). Takze pretocit TM na tyhle dokud to jde...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam