• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    JEREMIUS: Rozhodně doporučuji ještě dneska dochytat dark :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JEREMIUS: je třeba ho začít do dneška
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: zustane
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Ten spooky quest je potřeba splnit do dneška? Nebo zůstane k dohrání i později?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Dneska je už spíš problém narazit na pokémona, který nemá shiny formu :-)
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    jsem netušil, že mají taky shiny formu (úlovek ze dneška):
    AETHER
    AETHER --- ---
    Catholic saint-finding game 'Follow JC Go!' wants to rival Pokemon Go - BBC News
    https://www.bbc.co.uk/news/world-europe-45965025
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SARGO: Inu, je to komplement PoGo, z toho jsem vychazel. Nejaky bariery jsem si vedom, ale nemuzu tusit jak velkej je potencial pro jeji prorazeni :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    COBRA_: Nehrozí. Hry nehraju :-D PoGo se nepočítá, to se nehraje, to se tak nějak mimoděk děje během všeho ostatního. :-D
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SARGO: my si pockame, jestli si kvuli Let's Go koupis Switch, a pak se teprve rozhodnem, jestli si pujdeme trhnout ;-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jinak koukam na redditu, ze oficialni twitter nejdriv postnul, ze z evoluce lick nebude, ale pak to zase smazali... tak jesteze nez to dorazi do nasi casovy zony, tak uz to budeme vedet :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    se zda, ze krome Psychic (cemuz uz jsem se tu vysmival) bude mit Gengar z eventu jeste Lick
    tj. razem to bude nejlepsi Gengar (po pretoceni toho Psychicu na Shadow Ball)
    jsem docela zvedavej jestli to bude fungovat i na evoluce - vsechny predchozi raid eventy byly s pokemonama, co evoluci nemaji, bo tu mam docela zastup dobrejch Ghastly pripravenejch :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Hele trhněte si, ne každý vyrůstal na patřičných seriálech, nebo to hrál... no kdekoli jinde. Go je první pokémoní záležitost, která mě neminula :'-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: presne, protoze hra ted naprosto nevyzaduje zadne znalosti o pokemonech, a pokud nejedes na nejaky duo nebo tak, tak je i uplne jedno, co pouzivas. Takze nejaky personalifikovany zaludny trivia bych tam jen uvital...

    BTW koukam na toho shiny Gengara se ta ikona na identifikaci shiny bude vyslovene hodit :-)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    EVILMIND: Tak jako dobrý. Ale doufám, že to maj rozdělený na novej a starej zákon namísto generací.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: to by nebylo špatné i něco podobného v Pokemon Go, kvízové otázky:
    Brock tě zastavil a ptá se: Jaký je můj oblíbený pokemon, Golem, Pikachu nebo Charmander?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    uz instaluju, a hned prvni recenze na appstore :-0
    Unable to pick Satan as a starting character, not able to invade other countries under the pretense of 'holy war', totally unable to request further tax breaks from the government, not able to bribe choir children to keep silent when a scandal is discovered. ..... 1 star
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MEMNON666: Mojžíš se tak hráče může například zeptat: „Byl jsem to já, kdo řekl: ‚Bože můj, Bože můj, proč jsi mě opustil?‘ „ A jestliže hráč odpoví správně, svatý se přičlení do jeho týmu.

    To jsem čkal, ještě jsem to nezkusil, a už vidím, že i blbý kultisti z Vatikánu mají lepší nápady než Niantic! :-)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    Církev vytvořila vlastní hru Pokémon Go, umožňuje chytit třeba Mojžíše - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...ollow-jc-postavicky-f6l-/zahranicni.aspx?c=A181026_105815_zahranicni_baje
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jeste navic bude mit jako exkluzivni move Psychic... tj. bude horsi nez vsechno ostatni, co umi ted :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam