• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Pokemoni a Čapek, vida!

    HARALD
    HARALD --- ---
    Vypadl mi quest při protočení gymu. Novinka, kterou jsem neviděl inzerovat.
    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    Tak me se to znicehonic objevilo a nacetlo. Nic jsem nenastavoval nebo neměnil. Tak to proste asi chce vydržet...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: ne, lidi byli jen zmateny, ze research na novy mesic byl vcera necekane uz ve 21, ale to je jen proto, ze ty jsou zrovna jako jedine udavane v GMT-7, a tam jeste nepresli na zimni cas (za tejden az tusim). Takze dalsi zmena research bude zase v 22 naseho.
    Kazdopadne nejjistejsi je divat se vzdycky sem - https://www.p337.info/pokemongo/
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Díky. Vznikaly tady teorie, že kvůli posunu času je to dřív, tak jsem si nebyl jistý
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Je to zítra klasicky od 11, nebo od 10?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    COBRA_: mi se tam neco nacita i kdyz na pozadi neni nic.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: protoze se ocekava, ze to bude T4, stejne jako predchozi raid eventy, takze bude mit z 3000hp co ma ted na T3 na 7500hp zvyseno.
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    COBRA_: U iOS to funguje i bez hodinek, neb má vestavěnej krokoměr, jak to je u Androidích telefonů netuším.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    něco mi to nacetlo ale nějak divně, mám propojený aby se mi fit synchronizoval do google fit. uvidím dneska jestli ty čísla budou rozumnější ...
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: tohle chapu, jen me prekvapilo ze to ma bejt o tolik silnejsi raid boss
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    COBRA_: ten Lick je priblizne stejnej jako bajny legacy Gengar, co pravidelne vyhrava zebricky podle DPS. Ale furt to bude glass kanon. Psychic navic budes muset pretocit TM.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: takze to bude nakej ultrasilnej Gengar? Normalniho sem daval nedavno solo, a to nemam zadny kdovijaky countery na nej... spis bych rek ze samy low level sragory
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    PLAGUEDIL: No, mne prave taky. Akorat jsem neoveroval, jestli i tehdy, kdyz to bezi na pozadi...
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    COBRA_: nemam gadget a nacita mi to nekde z androidu kroky.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: pocital jsem to, v nadeji ze bych to mohl davat sam a probehl si jen ex gymy, ale bohuzel - bez pomoci pocasi to jde ve dvou co maji maxnuty countery, nebo ve trech asi celkem libovolnejch lidech. Presne na to je hlavne ta tabulka, co jsem sem hazel :-) [ EVILMIND @ Pokémon GO ]
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Už se ví, v kolika lidech půjde dát ten gengar zítra?
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    A na ten adventure mod teda potrebujes nakej hipster gadget, nebo to umi proste pocitat kroky kdyz je PoGo na pozadi?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MAUGLI: nevim jak na IOS, ale me to normalne pocita, asi 1000 kroku od rana. Nicmene mam pocit, ze to neni jeste pro vsechny, a je to omezene levelem, vcera to bylo 39+, rano jsem nekde cetl ze uz 35+.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam