• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Zkusil jsem teď nainstalovat vyloženě tu appku Google Fit a uvidím, co to udělá
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: podle me to pocita ta google fit aplikace, a pak kdyz pustis PoGO tak se to dotahne
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    JEREMIUS: ja kdyz to zapnu tam mi tam pokazde neco priskoci. takze podle me jo.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    PLAGUEDIL: Takže si můžu ověřit, jestli mi to něco počítá, když nechám PoGo vypnuté, pak ho zapnu a uvidím, jestli naskočí kroky?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    JEREMIUS: po zapnuti.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jak funguje ten Adventure Sync? Přičítá to kroky v reálném čase? Nebo jednou denně v nějakou dobu?
    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    SARGO: Na černým mostě v obchodníků je moc fajn asijská restaurace SOHO(ano vim co pisu). Da se z ni vytočit pohodlně asi sest pokestopu. Vetsinu eventu delam tam :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: hele tip pro tebe! jsem pak ochoten nekde otestovat napecene vzorky, nez je das detem... ;-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Tak díky za tipy, kavárna zní dobře, kdyby byl někdy pracovní event :-D
    SARGO
    SARGO --- ---
    LUDEKTATA: Seznam pěknej, ale z dvojkových mi chodí z 90% sheldři a z desítkových jeden dratiny za druhým :-(
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    Koukám, že se zase změnilo osazenstvo vajíček:
    Beedoof - Pokémon GO Reference
    https://www.beedoof.com/eggs
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    SARGO: Co vím, tak v OC Chodov buďto lidi korzují (já třeba chodím v 1. patře, kde se lépe chytá GPSka, mám tam malý okruh vždy od jednoho shluku pokestopů k druhému), ti, kteří nemají rádi lidi a jsou rádi venku za každého počasí, můžou korzovat po parkovišti na střeše. Anebo leží na lehátkách či o patro výš sedí v sedačkách u východního shluku pokestopů (jak je např. Bambule) a chytají tam. Anebo jsou v kavárně Costa pod střechou, odkud taky na ten shluk dosáhnou.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    CIVETTA: Navic je to v horoucich peklech (cili na Cernaku)
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    SARGO: Na Cernem moste je hodne gymu - pred vchodem do centra. Koncentrace lidi tam byva vysoka. Vevnitr centra, aspon tedy mne, blbne GPS, takze ji vecne nemam. Na prochazky po okoli zadna slava...jako spawnu je dost, ale prostredi sidliste zadna extra krasa.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Aha, nějak jsem to měla s pojené, že tam na eventy jezdí. Ale možná si to pletu... s kdo ví čím. :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: obchodaky teda nesnasim, ale na Chodove nic neni kazdopadne
    SARGO
    SARGO --- ---
    A tak v zásadě máš asi jasno, ne...? Kdybych to náhodou potřebovala: je lepší Chodov nebo Černý most? :-D (Neznám z tohoto hlediska ani jeden :-D)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Já už teda přemejšlím, vzhledem k počasí, kam se na tohle CD (a další zimní) zašít si sednout do tepla ke stopům... :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Jenom je škoda, že se ten kilometrovník netočí po splnění, ale až po týdnu... před CD by bylo sympatické mít ho na nule :-D
    (Pokud bych to stihla - sice jsem tachometr přetočila už včera večer, ale druhý bude trvat dýl, protože dlouhá práce. Ale stejně! :-D)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Předpokládám, že jo. Asi jedinej důvod proč jít... :)
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Jak myslíte, že to bude o community day s dustem - teď je double dust a o CD má bý taky double, bude tedy čtyřnásobný?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam